RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchany plac zabaw Obóz Sportowy 435 x 213 x 117 cm Bestway 53068

Bestway 53068

Nowy produkt

Wodny obóz sportowy to dmuchany plac zabaw Bestway #53068 do ogrodu, przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia. Duży i kolorowy brodzik ze sportowymi atrakcjami to wspaniałe miejsce do zabawy w najcieplejsze dni. Całość składa się z wodnej zjeżdżalni połączonej ślizgawką z kręglami, fontanny w kształcie wiszącej piłki, dmuchanej koszykówki i pierścieni do rzucania. Wszystkie elementy są pompowane i wykonane z trwałego winylu. To właśnie dzięki niemu brodzik cechuje wysoka odporność na różne uszkodzenia. Z placu zabaw o wymiarach 435 x 213 x 117 cm może korzystać kilkoro dzieci jednocześnie. Sportowa rywalizacja podczas rzucania ringami na pachołki dodatkowo urozmaica zabawę. Wszystko to sprawi, że Twój maluch będzie cieszył się z zabawy przez cały dzień.

Więcej szczegółów


189.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Pompowane dno Nie
Rodzaj basenu dmuchany
Kształt basenu inny
Wiek użytkownika od 2 roku

Więcej informacji

To świetny sposób na urozmaicenie wolnego czasu i oswojenie z wodą. Plac zabaw wykonany jest z materiału winylowego o grubości 0,27 mm, dlatego możesz być spokojny o trwałość tego dmuchanego placu zabaw. By zapewnić komfort podczas zabawy wyposażony został w miękkie dno i ścianki boczne. To produkt na wiele sezonów letnich, a dzięki niemu nikt nie będzie narzekać na nudę. Atrakcyjna i różnorodna kolorystyka zachęcą dzieci do zabawy i sportowej rywalizacji. Wodny plac zabaw daje dzieciom możliwość ochłodzenia ciała i ochrony przed palącym słońcem. Decydując się na produkt marki Bestway masz pewność, że Twoje dziecko jest w 100% bezpieczne! Atrakcyjna kolorystyka i różnorodność elementów to jego największe zalety. Na końcu ślizgawki ustawiamy kręgle i zaczynamy zawody sportowe. Montaż basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut, wystarczy pompka ręczna lub nożna.

Cechy produktu:

- dmuchana zjeżdżalnia
- miękkie lądowisko
- dmuchane kręgle
- fontanna wodna
- łatka naprawcza w zestawie
- zawór spustowy

Dane techniczne:

Wymiary: 435 x 213 x 117 cm
Materiał: PVC
Waga: 7,35 kg
Pojemność: 314 litrów
Zalecany wiek: od 2 lat

30 Inne produkty w tej samej kategorii: