RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wodny plac zabaw dmuchany Cukierki 295 x 191 x 130 cm INTEX 57149

INTEX 57149

Nowy produkt

Woda i słodycze to dwie rzeczy jakie dzieci lubią najbardziej, więc dlaczego tego nie połączyć? Cukierkowy plac zabaw to dmuchany basen dla dzieci w motywie cukierków. Rozstawiony w ogrodzie pięknie wygląda, a swoim kolorowym wyglądem przyciąga dzieci do wesołej zabawy. Miękkie, dmuchane elementy są bezpieczne i nie ma się w co uderzyć. Z wodnego placu zabaw może korzystać kilkoro dzieci jednocześnie. Główną atrakcją jest zjeżdżalnia wodna z miękkim lądowiskiem oraz tryskająca fontanna. Do dyspozycji dzieci są również 2 tory dla 6 piłek oraz wyjmowane lizaki. Plac zabaw składa się z dwóch basenów różnej wielkości, mniejszego oraz większego.

Więcej szczegółów


158.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Pompowane dnoNie
Rodzaj basenudmuchany
Kształt basenuinny
Wiek użytkownikaod 3 lat

Więcej informacji

Aby uruchomić fontannę należy podłączyć do niej wąż ogrodowy i odkręcić wodę. Wystawione na działanie promieni słonecznych ciało dziecko zostanie automatycznie schłodzone w czasie zabawy. Ogrodowy plac zabaw z wodą to wielka atrakcja dla dzieci i świetny sposób na urozmaicenie wolnego czasu. Skaczące maluchy mogą oswoić się z wodą. Wszystkie elementy są bezpieczne i spełniają normy w zakresie bezpieczeństwa. Produkt marki Intex wykonany jest z materiału winylowego o grubości 0,30 mm. Jest to tworzywo, które zostaje sprężyste prze długi czas i bardzo odporne na rozerwanie. Dlatego możesz być spokojny o trwałość tego dmuchanego placu zabaw. Przy takiej ilości wariantów rozrywki wodnej, niestraszne już maluchom są długookresowe upały. W razie uszkodzenia dmuchanego elementu do zestawu załączamy łatkę naprawczą.

Dane techniczne:

Wymiary: 295 x 191 x 130 cm
Waga: 7,4 kg
Pojemność basenów: 206 + 168 litrów
Materiał: PVC
Wysokość poziomu wody: 14 i 14 cm
Zalecany wiek dziecka: od 3 lat

Podsumowanie:

- dmuchana zjeżdżalnia wodna
- miękkie lądowisko
- 2 osobne baseniki
- fontanna wodna
- gra w ringo i 4 ringi
- zjeżdżalnia piłeczek i 6 piłeczek
- łatka naprawcza w zestawie
- zawór spustowy

Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego (na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń).

25 Inne produkty w tej samej kategorii: