RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ślizgawka wodna zjeżdżalnia Tor Wyścigowy 561 x 119 x 76 cm INTEX 57167

57167

Nowy produkt

Ogrodowa zjeżdżania Intex #57167, ślizgawka wodna tor wyścigowy to wspaniała zabawka dla dzieci, która sprawi im wiele radości w trakcie zabawy podczas upalnych dni. Ma imponujące rozmiary, które wynoszą aż 561 x 119 x 76 cm, dzięki czemu oferuje mnóstwo miejsca do wodnych szaleństw. Zjeżdżalnia oferuje niesamowite emocje i wrażenia, które wzrastają gdy do zjazdu używa się dmuchanych desek dołączonych do zestawu. By całość działała prawidłowo wystarczy do placu zabaw podłączyć wąż ogrodowy. Wbudowany spryskiwacz będzie nawadniał zjeżdżalnię, by zapewnić jej odpowiedni poślizg. Wysokie brzegi zjeżdżalni i lądowiska asekuruje maluchy podczas zjazdu. Wszystkie elementy zestawu wykonane zostały z mocnego materiału winylowego, który jest bezpieczny dla skóry człowieka, odporny na uszkodzenia i przetarcia.

Więcej szczegółów


359.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wiek użytkownika od 6 lat

Więcej informacji

Basen pomieści sporą ilość wody, dzięki czemu zjazd do niego zakończy się przyjemnym pluskiem, który sprawi, że na twarzy dziecka pojawi się uśmiech. Dmuchana zjeżdżalnia Intex jest łatwa w montażu i posiada bardzo stabilną konstrukcję. Wystarczy podpiąć ją do węża ogrodowego, by maluchy mogły zacząć zabawę. Ciekawy motyw toru wyścigowego pobudzi dziecięcą wyobraźnię i zachęci maluchy do zabawy. Nie zwlekaj i zapewnij swoim dzieciom przyjemną rozrywkę na okres wakacyjny.

Cechy produktu:

- dmuchana zjeżdżalnia
- miękkie lądowisko
- 2 deski surfingowe
- podłączenie do węża ogrodowego
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Wymiary: 561 x 119 x 76 cm
Materiał: PVC
Waga: 11,6 kg
Grubość: 0,4 mm
Dopuszczalna waga: 100 kg
Zalecany wiek: od 6 lat


30 Inne produkty w tej samej kategorii: