RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ślizgawka wodna zjeżdżalnia potrójna z fontanną 549cm Bestway 52258

Bestway 52258

Nowy produkt

Trzyosobowa ślizgawka wodna z trzema torami zjazdowymi to świetna zabawa dla dzieci od 3 roku życia. Ale tak naprawdę to zjeżdżają na niej również dorośli! Stanie się ona wspaniałą atrakcją Twojego ogrodu. Z nią przeżyjesz mnóstwo radosnych chwil, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Długość ślizgawki wynosi aż 549 cm, co daje sporą odległość do przejechania na brzuchu. Konstrukcja ślizgawki została dobrze przemyślana, ponieważ system bocznych natrysków cały czas nawadnia tory, a ślizg kończy się wpadnięciem do małego baseniku, który gromadzi wodę z natrysków. Dzięki temu ślizg jest amortyzowany i wszyscy mogą schłodzić rozgrzane ciało. Dmuchana rampa na starcie dodaje prędkości początkowej!

Więcej szczegółów


89.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownikaod 3 lat
Ilość osóbtrzyosobowy

Więcej informacji

Z tym placem zabaw umilisz wakacyjny okres swoim dzieciom, które porwą się w wir radosnej zabawy. By zacząć zabawę wystarczy rozłożyć ślizgawkę i podłączyć ją do węża ogrodowego. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów PVC, odpornych na uszkodzenia, więc masz pewność, że posłuży przez bardzo długo, nawet podczas częstych intensywnych zabaw. By całość była stabilna i przytwierdzona do podłoża otrzymasz specjalne zabezpieczenie, które należy wbić w ziemię. Dzięki temu cała konstrukcja nie będzie się przesuwać, a jazda będzie bezpieczna. Ponadto otrzymasz łatkę naprawczą, która będzie pomocna w razie ewentualnych uszkodzeń.

Cechy produktu:

- 3 oddzielne tory
- dmuchana, miękka meta
- zabezpieczenie do podłoża przed przesuwaniem
- łatka naprawcza w zestawie
- świetna zabawa w 3 osoby
- podłączenie do węża ogrodowego

Dane techniczne:

Długość: 549cm
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,22 / 0,20mm
Waga: 4,3 kg
Zalecany wiek: od 3 lat

30 Inne produkty w tej samej kategorii: