RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Taktyczny długopis z wymiennym wkładem kubotan do samoobrony 15cm

G5062905

Producenta

Długopis taktyczny to gadżet dla prawdziwego twardziela. Wykonany został ze stopu aluminium, odpornego na uderzenia. Posiada możliwość wymiany wkładu piszącego. W razie potrzeby może posłużyć do samoobrony jako kubotan. Ukrycie narzędzia do ochrony własnej w przedmiocie codziennego użytku jakim jest długopis to bardzo sprytne i praktyczne rozwiązanie. Teraz możesz być bezpieczny w każdej sytuacji i nic cie nie zaskoczy. Dobrze leży w dłoni, a karbowana powierzchnia sprawia, że pewnie się go trzyma w ręku. Wyprofilowana główka sprawia, że z powodzeniem zadziała na twardych materiałach.

Więcej szczegółów


49,03 zł brutto

-10,00 zł

59,03 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Długopis jest bardzo lekki, a jego waga wynosi tylko 45g. Odpowiednia twardość do działań oraz praktyczny czarny kolor obudowy to największe zalety tego długopisu. Idealnie sprawdzi się jako prezent. Zaskocz swojego mężczyznę i pokaż, że ci na nim zależy, a z tym długopisem poczuje się pewniej.

Cechy produktu:

- wyjątkowo męski długopis taktyczny
- do samoobrony jako kubotan, ale także do normalnego pisania
- kolor: czarny
- długość: 15cm
- waga: 45 g
- czarne opakowanie upominkowe

30 Inne produkty w tej samej kategorii: