RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Japońska gra zręcznościowa drewniana Kendama piłka na sznurku trzpień

Nowy produkt

Gra dla dzieci i rodziny. Ta drewniana gra zręcznościowa zwana Kendama to tradycyjna japońska zabawa która ćwiczy refleks i zdolność reakcji. Gra rozwija koordynację ręka-oko. Kendama to nie tylko zabawka lecz również sposób na odstresowanie się. W początkowej fazie polega na na łapaniu kulki do miski - cups, bądź na trzpień. Bardziej zaawansowani gracze potrafią łapać i balansować kulką w różnych miejscach. Takie triki można łączyć w combo wykonując jeden za drugim. A może sam znajdziesz sposób na grę, na który nikt jeszcze nie wpadł? Gra została wykonana z drewna, jest lekka, dodatkowo pokryto ją farbą, która zapewnia dobrą przyczepność. Ta niesamowita zabawka, sprawi że pokochają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.

Więcej szczegółów


28.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

KENDAMA – zręcznościowa gra w początkowej fazie polega na na łapaniu kulki do miski - cups, bądź na trzpień. Bardziej zaawansowani gracze potrafią łapać i balansować kulką w różnych miejscach. Takie triki można łączyć w combo wykonując je po prostu jeden za drugim. A może sam znajdziesz sposób na grę, na który nikt jeszcze nie wpadł?

ĆWICZY ZRECZNOŚĆ I REFLEKS – to tradycyjna japońska zabawa która ćwiczy refleks i zdolność reakcji. Gra rozwija koordynację ręka-oko. Kendama to nie tylko zabawka. To urządzenie, który pomoże Ci się również odstresować.

PODBIJASZ I ŁAPIESZ – gra zbudowana jest z młotka z długim szpikulcem - spike i filiżanek z wgłębieniami - cups. Do uchwytu przymocowana jest kulka z dziurą w spodzie to tama. Zabawa polega na tym, aby nabić tamę na spike'a.

WYKONANA Z DREWNA - gra została wykonana z drewna, jest lekka, dodatkowo pokryto ją farbą, która zapewnia dobrą przyczepność.

Specyfikacja:

Kolor: czerwony, zielony, niebieski, złoty;
Materiał: drewno;
Wymiary (wys/szer/gł): 18/7/5,5cm;
Waga: 0,15 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: