RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Samozamykacz do drzwi z blokadą drzwiowy 65-80 kg z regulacją

Nowy produkt

Samozamykacz to urządzenie, które przydaje się w budynkach publicznych oraz przy drzwiach balkonowych w Twoim domu. Dzięki jego zastosowaniu drzwi będą mogły zostać zamknięte bądź przymknięte automatycznie po wyjsciu. Samozamykacz jest urządzeniem mechaniczno-hydraulicznym, który w kontrolowany sposób wykorzystuje siłę włożoną w otwarcie drzwi. Samozamykacz do drzwi z mechanizmem zębatkowym przeznaczony jest do drzwi lewo oraz prawo stronnych. Jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego bez problemu może być również stosowany do drzwi zewnętrznych o maksymalnej masie 80kg oraz szerokości 600-1000mm. Samozamykacz do drzwi poza główną funkcją eliminuje przeciągi oraz wydłuża żywotność drzwi. Śruby umożliwiające regulację znajdują się na boku samozamykacza, więc w każdej chwili jest możliwość by to zmienić jego ustawienie. Przekręcając śrubę regulacyjną w lewą stronę prędkość zostanie zwiększona, a w prawą stronę zmniejszona.

Więcej szczegółów


53.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

PODWÓJNA REGULACJA - samozamykacz posiada możliwość regulacji prędkości zamykania oraz dobicia. Drzwi przy końcowej fazie mogą zwolnić lub przyspieszyć. Np. możemy ustawić, że jeśli wychodzimy drzwi przy końcowej fazie będą się domykać szybko, lub wręcz przeciwnie, wolno. Jest to szczególnie przydatne dla osób starszych, niepełnosprawnych, a także dzieci – otwieranie i zamykanie drzwi staje się łatwiejsze.

TERMOZAWORY
- samozamykacz jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego bez problemu może być stosowany również do drzwi zewnętrznych o maksymalnej masie 60kg. Odporny jest na niskie temperatury, do -25°C.

WYDŁUŻA ŻYWOTNOŚĆ DRZWI
- urządzenie jest niezwykle praktyczne, ułatwia korzystanie z drzwi nie narażając na wysokie koszty kupna nowych, wystarczy zamontować na drzwiach już funkcjonujących. Samozamykacz poza główną funkcją – domykania drzwi ma również kilka innych, takich jak pozbycie się trzaskania. Urządzenie eliminuje przeciągi oraz wydłuża żywotność drzwi.

UNIWERSALNY
- produkt można stosować do drzwi prawo oraz lewo skrzydłowych. Przekręcając śrubę regulacyjną w lewą stronę prędkość zostanie zwiększona, a w prawą stronę zmniejszona.

Specyfikacja techniczna:

Kolor: czarny, brązowy, biały
Materiał: aluminium
Temperatura: -25 stopni
Rozstaw: 600-1000mm
Maksymalna masa drzwi: 65-80kg
Prawidłowa częstotliwość zamknięcia: 10s
Wymiary (szer/wys): 21/28cm
Waga zestawu: 1,4kg
Waga z opakowaniem: 1,55kg

Zawartość zestawu:

- samozamykacz
- zestaw montażowy

1. SPÓD SAMOZAMYKACZA
2. ZAŚLEPKA
3. UCHWYT MOCUJĄCY
4. REGULACJA

Samozamykacz do drzwi z blokadą drzwiowy 65-80 kg z regulacją

30 Inne produkty w tej samej kategorii: