RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Forma do murowania kostki brukowej ścieżka formy kocie łby prostokąty

M9114082

Nowy produkt

Wielorazowa forma do betonu, do tworzenia ścieżek ogrodowych, placów zabaw oraz różnych wylewek betonowych. Forma wykonana jest z tworzywa i może być użyta wiele razy. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzisz wiele pieniędzy i nie musisz zatrudniać firmy do wylania ścieżki. Nie musisz kupować gotowych, drogich kostek brukowych. Formy są tak wyprofilowane aby łączyły się ze sobą z każdej strony. Formę zalewa się z góry zaprawą półsuchą, następnie rozprowadza się zaprawę pacą po formie, aby nadmiar usunąć. Używając różnych kolorów pigmentów, przy zabarwianiu betonu, można stworzyć ciekawe aranżacje. Kolejne kwadraty można oczywiście układać ścianami do siebie, ale można także łączyć je pod kątem czy rogami, zgodnie z indywidualną wizją.

Więcej szczegółów


27.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Taka forma idealnie nadaje się na ścieżki do ogrodu lub na parking. Dzięki wspólnej betonowej podstawie chodnik się nie zapadnie, kostki nie będą się przemieszczać, a trawa w szczelinach nie wyrośnie. Odlana z formy ścieżka stworzy jedną całość i pozostanie niezmienna na zawsze.

Cechy produktu:

MOŻLIWOŚĆ SAMODZIELNEGO ZROBIENIA ŚCIEŻKI – własnoręcznie zrobiony chodnik, alejka, podjazd czy ścieżka to powód do dumy, a także spora oszczędność kosztów i możliwość przygotowania bruku zgodnie z własną wizją i preferencjami. Wystarczy odrobina wolnego czasu i forma do betonu, a wyczarować można bardzo atrakcyjną ścieżkę, bez żadnych umiejętności budowlanych.

IMITACJA PRAWDZIWEGO BRUKU – forma do ścieżki posiada kształt imitujący prawdziwy bruk, więc własnoręcznie ułożony chodnik będzie prezentować się jak ten profesjonalnie układany przez fachowców.

WYTRZYMAŁY MATERIAŁ – forma do kostki brukowej wykonana jest w wytrzymałego polipropylenu, który można z powodzeniem wykorzystać wielokrotnie. Sprawia to, że przy wykorzystaniu tylko jednej formy można wybrukować cały chodnik.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA – forma ułatwia przygotowanie ścieżki bez większych umiejętności czy doświadczenia. Wystarczy poziomica i mieszanka betonowa (+ alternatywnie pigment do uzyskania koloru) oraz szpachelka, by stworzyć wyjątkowe aranżacje.

Specyfikacja:

Materiał: polipropylen
Wymiary 44,5/39,5/4 cm
Waga: 0,72 kg
Waga w opakowaniu: 0,73 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: