RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wbijany w ziemię solarny odstraszacz kretów gryzoni nornic 2 sztuki

M00000219

Nowy produkt

Zniszczony trawnik lub kwiaty przez kreta to uciążliwy problem dla każdego z nas. W związku z tym, że krety są pod ochroną nie powinniśmy stosować preparatów, które by im szkodziły. Solarny odstraszacz gryzoni to rozwiązanie idealne dla Twojego ogródka! Jest to urządzenie zupełnie bezobsługowe i bezprzewodowe. Ma wbudowaną baterię słoneczną, dzięki czemu działa bez konieczności wymieniania baterii. Wystarczy włożyć solarnego odstraszacza kretów do ziemi i cieszyć się ogrodem bez uciążliwych, nieproszonych gości. Dźwięk, jaki emituje solarny odstraszacz kretów ma zmienną częstotliwość w zakresie 400 – 1000 Hz. To bardzo ważne, ponieważ zwierzęta nie przyzwyczają się do jednej częstotliwości i po prostu dla świętego spokoju wyniosą się w inne, ciche miejsce.

Więcej szczegółów


40.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE – nie straszne mu gwałtowne zmiany temperatury i deszcz.

NIESZKODLIWY DLA LUDZI I ZWIERZĄT DOMOWYCH – działa wyłącznie na krety, nornice, myszy, susły.

ZMIENNA CZĘSTOTLIWOŚĆ DŹWIĘKU – nie ma szans, że gryzonie przyzwyczają się do częstotliwości dźwięku.

DZIAŁA 24H/DOBĘ – emituje dźwięki co 30 sekund, zupełne bezobsługowo i bezprzewodowo.

Krety nie cierpią hałasu – ten o zmiennej częstotliwości jest wyjątkowo trudny do zniesienia. Solarny odstraszacz gryzoni działa 24h/dobę. Co 30 sekund emituje dźwięk, który jest wyjątkowo uciążliwy dla zwierząt takich jak krety, nornice, myszy, susły czy wiewiórki ziemne. Dźwięk ten nie jest niebezpieczny, ani uciążliwy dla ludzi i zwierząt domowych.

Z solarnym odstraszaczem gryzoni możesz mieć pewność, że Twoje uprawy, trawnik i drzewa będą bezpieczne. Jedno urządzenie działa w zasięgu aż 500 m2, a pierwsze efekty widoczne są już po 5 dniach! Solarny odstraszacz kretów sprawdzi się najlepiej na wilgotnych lub gliniastych glebach – należy pamiętać, że suche, piaszczyste podłoże może tłumić dźwięki wydawane przez urządzenie i ograniczać ich zasięg. W przypadku tego rodzaju ziemi należy zastosować minimum dwa odstraszacze jednorazowo.

Specyfikacja:

Częstotliwość: 400-1000 Hz
Ładowanie: akumulatory na zasadzie promieniowania UV
Zasięg działania: 500 m2
Wymiary (wys/szer): 46/15 cm
Waga: 500 g
W zestawie: 2 sztuki

19 Inne produkty w tej samej kategorii: