RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kruk w locie na sznurku odstraszacz ptaków gołębi szpaki wiszący 59cm

M906556

Nowy produkt

Duży kruk 59cm ze skrzydłami w locie to znakomity odstraszacz małych ptaków. Kruk wygląda jak prawdziwy, można go powiesić pod dachem i cieszyć się czystym tarasem. Odstraszacz ma wiernie odwzorowane poszczególne elementy budowy anatomicznej. Duże, szeroko rozpięte skrzydła, realnie zaznaczone szczegóły upierzenia, a także kształt i wielkość dzioba, sprawiają, że mniejsze ptaki czują realne zagrożenie, a to skłania je do wybrania innego miejsca do wylądowania. Czyste i zadbane tarasy, balkony, a także ogródki oraz sady to nie tylko duma właściciela, ale również przyjemne miejsce odpoczynku i zasłużonego relaksu. Figurkę należy zawiesić przy pomocy delikatnie rozciągającego się sznurka, który należy połączyć z otworami na korpusie ptaka i przyczepić do kółka. Sznurek sprawia także, że odstraszacz rusza się na wietrze. Imituje tym samym zachowanie prawdziwego kruka i tym bardziej zniechęca inne ptaki do obecności na działce, balkonie w sadzie lub na tarasie.

Więcej szczegółów


30.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

REALISTYCZNY WYGLĄD – dokładne odwzorowanie detali budowy anatomicznej ptaka, takich jak układ skrzydeł, upierzenie oraz kształt i wielkość dzioba, a także intensywny kolor powodują, że figurka stanowi udaną imitację prawdziwego kruka, a tym samym zwiększa szanse na efektywne odstraszanie innych ptaków.

DUŻY 59CM – znacząca rozpiętość skrzydeł oraz długość i wysokość powodują, że wzbudza poczucie zagrożenia i dominacji u mniejszych ptaków, co sprawia, że dla zachowania swojego bezpieczeństwa omijają najbliższe otoczenie odstraszacza.

ŁATWY MONTAŻ I ELASTYCZNA GUMKA – odstraszacz posiada dwa uchwyty na górnej części, do których zamocowane jest przy pomocy elastycznego sznurka kółko; dzięki temu można w prosty sposób zawiesić figurkę w dowolnym miejscu, a także zmieniać jej położenie; podmuchy wiatru sprawiają, że odstraszacz zmienia swoje położenie, co imituje ruch prawdziwego kruka.

ESTETYCZNY I BEZPIECZNY – odstraszacz ma kształt i wymiary prawdziwego kruka, zatem nie tylko efektywnie działa na inne ptaki, ale dodatkowo może stanowić ciekawy element dekoracyjny na balkonie, tarasie, w sadzie bądź ogrodzie; w odróżnieniu od innych przyrządów do odstraszania, nie posiada żadnych ostrych elementów i działa tylko na zasadzie wzbudzania strachu.

Specyfikacja:

Wymiary (dł/szer/wys): 42/58,8/11cm
Waga: 300g
W zestawie: figurka ptaka, kółko i sznurek montażowy

19 Inne produkty w tej samej kategorii: