RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kurtyna gwiazdy wiszące lampki na baterie sople 138 Led długość 4 metry

Nowy produkt

Kurtyna ze świecących gwiazdek to wspaniała dekoracja pomieszczenia w okresie Świąt. Kurtyna świetlna LED ma długość 440cm i świeci jasnym światłem. W oferice posiadamy kurtyny o ciepłej lub zimnej barwie światła. Zaletą tych lampek jest bateryjne zasilanie na paluszki AA. Można powiesić ją w każdym miejscu bez wykorzystywania przedłużaczy i gniazd sieciowych. Gwiezdną kurtynę można powiesić na ścianie, na oknie, na choince albo udekorować schody między piętrami domu. Składa się ona z dużych i małych gwiazdek dlatego wszędzie będzie prezentować się wyjątkowo. Zastosowane diody LED są energooszczędna, więc jeden zestaw baterii posłuży na długi czas. Kurtyna LED gwiazdy będzie niesamowitą dekoracją nie tylko na Święta, ale również na przyjęcia, imprezy i spotkania towarzyskie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


32.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie
Do użytku wewnątrz i zewnątrz

Więcej informacji

Przepalenie jednej diody nie wyłącza pracy całego zestawu i nie wpływa na intensywność uzyskanego światła. Są przeznaczone do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, dzięki stopniu ochrony IP44. Jest to ochrona przed obiektami większymi niż 1mm, ochrona przed wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków. Wysoka jakość użytych komponentów zapewnia czystą barwę i duży strumień światła. Zasilanie są z baterii 3 x AA. Ledowe lampki na baterie to świetna dekoracja choinek, witraży, witryn sklepowych, okien i innych elementów, do których kłopotliwe jest doprowadzenie stałego zasilania po kablu.

Cechy produktu:

- energooszczędne diody LED zasilane na baterie pozwolą na wiele godzin świecenia bez podnoszenia rachunków za prad
- migające gwiazdy dają piękne światło, a tego typu oświetlenie wprowadza w świąteczny nastrój w pomieszczeniu
- zasilanie bateryjne umożliwia zawieszenie kurtyny wszędzie tam gdzie chcemy, bez dostępu do gniazdka i bez przedłużaczy
- kurtyna wiszące gwiazdki to wspaniała dekoracja ściany, choinki albo okna

Specyfikacja:

Kolor świecenia: biały ciepły, zimny
Kolor kabla: przezroczysty
Ilość: 138 LED - 12 gwiazdek
Zasilanie: 4,5V (3x 1,5V) 3x baterie AA (brak w zestawie)
Moc: 8W
Szczelność: IP20
Długość całkowita: 440cm
Waga: 350g
Waga z opakowaniem: 430g

29 Inne produkty w tej samej kategorii: