RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampki choinkowe anielski włos kurtyna sople druciki 200 LED na 10 włosach

Nowy produkt

Lampki Anielskie Włosy 200 mikro LED są rozmieszczone na elastycznym druciku. Dzięki temu, możesz dowolnie je kształtować. Teraz każda dekoracja nabierze charakteru i uroku. Możesz powiesić ozdobę na choince, drzewku, oknie, półce, suficie lub innym wybranym przez siebie miejscu, możesz przygotować świąteczny stroik na stół, a nawet przyozdobić np. krzesło. Możesz wybrać lampki świecące na biało lub multikolor. Za sprawą diod LED lampki świecą jasno, a ich żywotność jest bardzo długa. Może to być nawet do 11 lat ciągłego świecenia. Lampki choinkowe LED nie nagrzewają się i zużywają o wiele mniej energii elektrycznej. Są dużo bezpieczniejsze od standardowych żarówek.

Więcej szczegółów


18.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na 230V
Ilość diod LED 200 diod
Do użytku wewnątrz

Więcej informacji

Cechy produktu:

LEDOWE OŚWIETLENIE - to dekoracyjne oświetlenie ledowe tworzy wyjątkową i niepowtarzalną dekorację każdego mieszkania i domu. Lampki wykonane zostały z giętkiego druciku, który można dowolnie kształtować.

ENERGOOSZCZĘDNE DIODY MIKRO LED - diody typu LED charakteryzują się niskim poborem energii, a także nowoczesnym wyglądem. Dzięki swojej energooszczędności świetnie sprawdzą się w kompozycjach, które długo pozostają włączone, np. w stroikach.

200 LAMPEK MIKRO LED NA 10 WŁOSACH - dzięki temu, że lampki są LED-owe pobierają znacznie mniej energii niż tradycyjne źródła światła, bo świecąc nie emitują ciepła. Cechuje je również długi czas pracy od 15 000 h do nawet 35 000 h. Ozdoba posiada, 200 diod LED na 10 włosach anioła, które rozjaśnią nawet najciemniejsze wnętrze i sprawią, że stanie się przytulne i klimatyczne. Teraz możesz pięknie oświetlić choinkę lub okno w swoim domu.

MOŻLIWOŚĆ ZAWIESZENIA - teraz każda dekoracja nabierze charakteru i uroku. Dzięki zawieszce możesz powiesić ozdobę w dowolnym miejscu np. na choince, oknie, półce czy suficie. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Specyfikacja:

Kolor świecenia: kolorowy lub biały ciepły, zimny
Rodzaj oświetlenia: mikro LED;
Kolor okablowania: przeźroczysty;
Ilość diod: 200;
Zasilanie: sieciowe;
Moc: 9 W;
Długość sznura ledowego: 1,95 m;
Waga: 0,11 kg;
Waga w opakowaniu: 0,115 kg

29 Inne produkty w tej samej kategorii: