RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kurtyna świetlna gwiazdki 138 LED na USB z pilotem lampki choinkowe gwiazdy

Producenta

Kurtyna ze świecących gwiazdek to wspaniała dekoracja pomieszczenia w okresie Świąt. Kurtyna świetlna LED ma długość 3,7m + 3m przewodu zasilającego. W ofercie posiadamy kurtyny o ciepłej lub zimnej barwie światła. Zaletą tych lampek jest zasilanie z USB. Długi przewód 3 metrowy można podpiąć pod port USB jakiegoś urządzenia lub do ładowarki USB od telefonu. Gwiezdną kurtynę 138 LED można powiesić na ścianie, na oknie, na choince albo udekorować schody między piętrami domu. Składa się ona z dużych i małych gwiazdek dlatego wszędzie będzie prezentować się wyjątkowo. Zastosowane diody LED są energooszczędna, więc nie musisz się obaiwać rachunków za prąd. Kurtyna LED gwiazdy będzie niesamowitą dekoracją nie tylko na Święta, ale również na przyjęcia, imprezy i spotkania towarzyskie.

Więcej szczegółów


49.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie przez USB
Ilość diod LED 138 diod
Do użytku wewnątrz i zewnątrz

Więcej informacji

Cechy produktu:

ENERGOOSZCZĘDNE – świecącymi lampkami można udekorować każdą powierzchnię, również w niestandardowych miejscach. Diody LED są wyjątkowo energooszczędne i przeznaczone do długiego działania, pozwoli na wiele godzin świecenia zestawu i nie wpłynie jednocześnie na wzrost naszych świątecznych wydatków. Girlanda jest przyjazna dla środowiska.

8 TRYBÓW ŚWIECENIA + 5 INTENSYWNOŚCI ŚWIECENIA – lampki są zasilane poprzez port USB. Wystarczy podpiąć wtyczkę do portu USB lub ładowarki (brak w zestawie). Wszystkie 8 trybów świecenia można zmieniać bezpośrednio przyciskiem przy USB lub przy użyciu pilota. Dodatkowo gwiazdki mają 5 intensywności świecenia (ściemnianie i rozjaśnienie). Tryby do wyboru to: kombinacja, fala świetlna, sekwencja, poświata, lampa błyskowa, przejście oraz mruganie.

PILOT + TIMER – do zestawu został dołączony pilot z 8 trybami świecenia oraz z włącznikiem i wyłącznikiem. Posiada także zdalną regulację jasności świecenia. Dodatkowo ma timer, który po włączeniu jest zaprogramowany na 6h świecenia, potem ma 18 godzinną przerwę i znów 6 godzin świecenia.

NIESAMOWITY EFEKT ŚWIETLNY - kurtyna LED składa się ze 138 światełek, co daje niesamowity i niepowtarzalny efekt wiszących gwiazd. Każde miejsce, w którym powiesimy lampki nabierze uroku. Tego typu oświetlenie wprowadza w świąteczny nastrój i sprawia, że magia świąt towarzyszyć nam będzie przez cały dzień.+

Funkcje pilota:

- włączanie ON
- wyłączanie OFF
- 8 różnych efektów świetlnych (1- kombinacja, 2- fala świetlna, 3- sekwencja, 4-poświata, 5- lampa błyskowa, 6-przejście, 7 -mruganie, 8 - ciągłe oświetlenie)
- TIMER (lampki gasną samoczynnie po 6 godzinach i zapalają się ponownie po 18 godzinach przerwy
- 5 intensywności świecenia (ściemnianie i rozjaśnienie)

Specyfikacja:

Kolor gwiazdek: przeźroczysty
Kolor świecenia: zimny biały lub ciepły biały
Ilość lampek: 138 LED
Timer: 6/18
Tryby świecenia: 8 różnych
Jasność: 5 intensywności świecenia
Ilość gwiazdek małych (9 cm): 6 szt
Ilość gwiazdek dużych (22 cm): 6 szt
Zasilanie USB: 4,5V
Moc: 4W
Klasa odporności: IP20
Długość lampek: 3,7m + 3m przewodu zasilającego
Waga: 0,44kg
Waga w opakowaniu: 0,552kg
W zestawie: lampki oraz pilot

30 Inne produkty w tej samej kategorii: