RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Walkie talkie dla dzieci wojskowe dwie krótkofalówki centralka MORS

MAX-91320181

Nowy produkt

Każdy z nas pamięta te noce i wyjazdy do lasu spędzone na zabawie przez Walkie Talkie. Dwie krótkofalówki zapewnią wygodną komunikację na odległość nawet do 80 metrów na otwartym terenie. Chwile spędzone pod namiotami, zabawa w podchody czy na działce będzie jeszcze większą frajdą. Dzięki tej zabawce, dzieci mogą spędzać więcej czasu z rówieśnikami bawiąc się np. w wojsko, policję, straż pożarną, podchody itp. Nasze walkie-talkie to aż 3 urządzenia umożliwiające jednoczesną komunikację 3 osób. Centralka czyli centrum dowodzenia oraz 2 radia mobilne gwarantują zabawę zarówno w pomieszczeniach, jaki i na świeżym powietrzu.

Więcej szczegółów


37.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilaniena baterie

Więcej informacji

Każde z urządzeń wchodzących w skład kompletu krótkofalówek, posiada przełącznik uruchamiający zasilanie, przycisk umożliwiający wysyłanie komunikatów, a także przycisk do nadawania sygnałów alfabetem Morse’a. Centrum dowodzenia posiada dodatkowo diodę, która sygnalizuje włączenie zasilania. Wszystkie krótkofalówki znajdujące się w komplecie, mają również etykiety, na których znajduje się objaśnienie kodu, który pozwala komunikować się za pomocą prostych sygnałów dźwiękowych. Dzięki temu dzieci mogą nauczyć się czegoś nowego, a także wprowadzić element poufności w prowadzonej przez siebie zabawie.

Każdy z elementów zestawu zasilany jest przez 3 baterie AA 1,5V. W sumie do uruchomienia całego kompletu potrzebne jest 9 baterii AA 1,5V (brak w zestawie). Komplet walkie-talkie będzie ciekawym prezentem dla każdego dziecka, które lubi zabawę z rówieśnikami na świeżym powietrzu, interesuje się militariami.

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Zasięg: do 80m
Moc: 0,5W
Zasilanie: każda jednostka wymaga 3x bateria AA 1,5V (razem 9x bateria AA 1,5V) (brak w zestawie)
Wymiary centralki (dł/szer/wys): 12/6/21,5cm
Wymiary radia (dł/szer/wys): 5,5/3,5/18,5cm
Waga zestawu: 340g
Waga z opakowaniem: 490g
W zestawie: centrala i dwie krótkofalówki

Cechy urządzenia:

ZESTAW DLA 3 OSÓB - w komplecie znajduje się centrum dowodzenia i 2 małe radia do zabawy w 3 osoby, które mogą porozumiewać się ze sobą na odległość

PRZYCISK DO ALFABETU MORSE’A
- każde radio posiada przycisk do nadawania sygnałów dźwiękowych alfabetem Morse’a

GUMOWE ANTENY - centrum dowodzenia i krótkofalówki posiadają elastyczne anteny, które są bezpieczne dla dzieci

UCHWYTY DO PRZENOSZENIA - centrala posiada pasek do powieszenia na ramię labo na szyi, a radia wyposażone są w klipsy pozwalające przyczepić je do paska.

Walkie Talkie dwie krótkofalówki i centralka zabawka dla dzieci

30 Inne produkty w tej samej kategorii: