Patyczki drewniane do nauki liczenia liczydło mnożenia klocki

M8214843

Producenta

Drewniany zestaw do nauki liczenia, podstaw matematyki - patyczki i klocki.

Więcej szczegółów

15,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Patyczki drewniane do nauki liczenia liczydło matematyki mnożenia. Patyczki do nauki liczenia pokażą najmłodszym, jak ciekawe (i wcale nie trudne) są różnego rodzaju działania matematyczne.

Patyczki drewniane do nauki liczenia liczydło matematyki mnożenia:

POMAGAJĄ W NAUCE LICZENIA – patyczki do nauki liczenia to doskonały zamiennik dziecięcych paluszków, które najmłodsi wykorzystują do pierwszych prób obrazowania liczenia. To doskonała pomoc dydaktyczna na etap przedszkolny i wczesnoszkolny, która ułatwi dzieciom matematyczny start.

ROZWIJAJĄ KREATYWNOŚĆ I POBUDZAJĄ WYOBRAŹNIĘ – patyczki do liczenia są kolorowe, dziecko może nie tylko liczyć z ich pomocą, ale także rozpoznawać kolory, układać i nazywać figury geometryczne, a także wykorzystać jak klocki. Zestaw pobudza dziecięcą kreatywność i rozwija wyobraźnię, co zaprocentuje w przyszłości.

DUŻY ZESTAW ZE ZNAKAMI – w zestawie znajdują się nie tylko kolorowe patyczki do nauki liczenia, ale również klocki z nadrukowanymi cyferkami, dla lepszego obrazowania i zapamiętywania, a także bloki ze znakami działań matematycznych, co zwiększa możliwości wykorzystania całego kompletu.

DREWNIANE – jest to liczydło drewniane. Wszystkie elementy zestawu zrobione są z drewna, dzięki czemu komplet jest trwały i bezpieczny dla dzieci.

Specyfikacja:

materiał: drewno
wymiary: 15/23/1,7cm
waga: 0,148kg
waga w opakowaniu: 0,202kg

Zawartość zestawu:

48 patyczków
19 klocków z cyferkami
5 klocków ze znakami działań matematycznych
drewniana szufladka na patyczki i klocki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: