RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Warsztat dla chłopców składany stół warsztatowy narzędzia walizka

M58011912

Nowy produkt

Niesamowity zestaw do zabawy dla małych majsterkowiczów. Cały zestaw mieści się w praktycznej walizce, która jest łatwa w przenoszeniu. Bez problemu zmieści wszystkie elementy i pozwoli dziecku zabrać go wszędzie ze sobą. Po rozłożeniu walizka staje się warsztatem z dużym blatem roboczym. Wystarczy przekręcić o 180 stopni jedną z części walizki, następnie przy użyciu dołączonych do zestawu nóżek oraz śrub przykręcić je tak aby powstał warsztat. Większe dziecko z całą pewnością poradzi sobie z tym same! Uzyskując spory blat roboczy dziecko może na nim umieścić również imadło, z lewej strony znajduje się wyznaczone do tego miejsce. Maluch może na nim ścisnąć deseczki. Dzięki niemu maluchy od wczesnego wieku mogą poznawać narzędzia i ich zastosowanie. Wszystko ma swoje miejsce, dzięki czemu łatwiej utrzymać porządek stanowiska pracy. Duża ilość różnych narzędzi wprowadza do zabawy urozmaicenie i zajęcie na wiele godzin. Drewniany warsztat narzędziowy jest solidny i trwały, a ponadto bezpieczny dla dziecka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


59.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

REALNE ODWZOROWANIE - w zestawie znajduje się wiele narzędzi, które wyglądają jak prawdziwe. Warsztat zawiera m.in. wiertarko-wkrętarke, suwmiarkę, klucze, grzechotkę wraz z przedłużką, piłę ręczną, młotek, ruchome imadło, śrubokręty, śruby oraz podkładki itd. Mały majsterkowicz poczuje się jak prawdziwy fachowiec.

POBUDZA WYOBRAŹNIĘ - dziecko może zamienić się w majsterkowicza, złotą rączkę lub mechanika, naśladować dorosłe czynności i poczuć się jak tata, który wykonuje drobne naprawy w domu. A co najważniejsze może z własnym młotkiem pomóc tacie w prawdziwych naprawach)

ROZWIJA I BAWI - to doskonały sposób na ćwiczenie koncentracji, cierpliwości i pamięci. Zabawa z warsztatem uczy dziecko ponadto technicznego, logicznego myślenia, dzięki czemu doskonale stymuluje prawidłowy rozwój mózgu. Precyzyjne uderzanie młotkiem, wkręcanie i wykręcanie śrubek to czynności, które doskonalą zdolności manualne – przyda się to np. w późniejszej nauce pisania.

Stół warsztatowy narzędzia imadło do skręcania warsztat dla dzieci

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Wymiary skrzynki (dł/szer/wys): 40/35/8cm
Zasilanie wiertarki: 2x AA (brak w zestawie)
Ilość elementów w zestawie: 67
Wymiary po rozłożeniu: 70/35/40cm
Waga zestawu: 1,6kg

Zawartość zestawu:

- walizka
- wiertarko-wkrętarka
- suwmiarka
- klucz
- grzechotka + przedłużka
- piła ręczna
- młotek
- imadło
- 2 listwy
- śrubokręt płaski
- śrubokręt krzyżakowy
- 6 uchwytów
- elementy montażowe – 8
- 5 śrub długich
- 17 śrub krótkich
- 16 podkładek
- klucz hydrauliczny
- klucz francuski z regulacją

Stół jest składany i zamykany w walizce!

Cały zestaw mieści się w praktycznej walizce, którą maluch może zabrać gdzie tylko zechce. Na wyjście do kolegów, weekend z dziadkami itd. Pomoc fachowca jest zawsze niezastąpiona! Po rozłożeniu walizka staje się warsztatem z dużym blatem roboczym.
Stół warsztatowy narzędzia imadło do skręcania warsztat dla dzieci w walizce
Stół warsztatowy narzędzia imadło do skręcania warsztat dla dzieci

Jak rozłożyć warsztat?

Wystarczy przekręcić o 180 stopni jedną z części walizki! Następnie przy użyciu dołączonych do zestawu nóżek oraz śrub należy je przykręcić. Większe dziecko z całą pewnością poradzi sobie z tym same.

Uzyskując spory blat roboczy dziecko może na nim umieścić również imadło, z lewej strony znajduje się wyznaczone do tego miejsce. Maluch może na nim ścisnąć deseczki.

Na drugiej stronie walizki zrobiono specjalne dziurki, które pozwolą na zawieszenie np. haczyków dołączonych do zestawu. Na nich dziecko może umieścić np. klucze, piłę, suwmiarkę bądź inne akcesoria znajdujące się w zestawie. Pozwoli to na zachowanie porządku w miejscu pracy i nauczy dziecko odkładać wszystko na swoje miejsce.

WIERTARKO-WKRĘTARKA NA BATERIE

Do zestawu dołączono również wiertarko-wkrętarkę, która zasilana jest 2 bateriami AA (brak w zestawie). Posiada ona suwak, który decyduje o kierunku obrotu, dzięki czemu urządzenie pozwala na wkręcenie jak i wykręcenie śrub.

Cały komplet jest bezpieczny i posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające do używania przez dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Stół warsztatowy narzędzia w walizce imadło do skręcania warsztat dla dzieci

30 Inne produkty w tej samej kategorii: