RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

System poziomowania płytek szczypce zestaw 651 elementów klipsy

M9015476

Nowy produkt

Nowoczesny komplet do poziomowania płytek pomoże bardzo szybko i łatwo ułożyć płytki na ścianie oraz na podłodze, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze, a przy tym eliminując wszelkiego rodzaju niedokładności powierzchni. W zestawie do poziomowania znajdują się szczypce, aż 650 zrywanych klipsów o trzech grubościach 1,5mm; 1mm; 2mm oraz 150 klinów do wielokrotnego użytku. Klipsy do płytek wykorzystuje się do poziomowania płytek ceramicznych oraz gresowych o różnych wymiarach i grubościach, ponadto elementy te stabilizują podłoże oraz pozwalają uzyskać równomierną powierzchnię bez konieczności powtarzania poziomowania. Wykonane z ocynkowane blachy stalowej z rączkami z tworzywa dla pewnego chwytu. Szczypce są przeznaczone do skutecznego, szybkiego oraz precyzyjnego poziomowania układanych płytek. Szczypce w prosty sposób wciskają kliny w klipsy.

Więcej szczegółów


69.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

DO DYSTANSOWANIA PŁYTEK – zestaw do płytek o fudze 1mm 1,5mm oraz 2mm pozwala utrzymać położenie i płytek w tej samej pozycji i jednocześnie uniemożliwia przesuwaniu się płytek przy kładzeniu i utwardzaniu.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – zestaw do poziomowania płytek wykorzystuje się do poziomowania płytek ceramicznych i gresowych, zarówno ściennych, jak i podłogowych o różnych grubościach i rozmiarach.

WYTRZYMAŁY – kliny do płytek wykonane zostały z elastycznego, wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, przez co są one wielokrotnego użytku. W zestawie znajduje się 200 zrywanych klipsów 1mm, 200 zrywanych klipsów 1,5mm, 100 zrywanych klipsów 2mm oraz 150 klinów.

W ZESTAWIE SZCZYPCE UŁATWIAJĄCE PRACĘ - wykonane z ocynkowane blachy stalowej z rączkami z tworzywa dla pewnego chwytu. Szczypce są przeznaczone do skutecznego, szybkiego oraz precyzyjnego poziomowania układanych płytek. Szczypce w prosty sposób wciskają kliny w klipsy.

Specyfikacja:

Do dystansowania płytek: tak
Fuga: 1mm; 1,5mm; 2mm;
Szczypce: tak;
Wymiary: 3,2/3,5/3,7cm
Waga: 2,643 kg

Zawartość zestawu:

- szczypce
- 200 zrywanych klipsów 1mm
- 200 zrywanych klipsów 1,5mm
- 100 zrywanych klipsów 2mm
- 150 klinów

30 Inne produkty w tej samej kategorii: