RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pirometr termometr na podczerwień wskaźnik laserowy wyświetlacz

MADT-8550

Nowy produkt

Elektroniczny pirometr dokonujący pomiaru temperatury na odległość za pomocą wiązki światła podczerwonego. Cały pomiar trawa pół sekundy lub do momentu zwolnienia spustu, wynik wyświetla się na czytelnym, podświetlanym wyświetlaczu LCD. Bezkontaktowy termometr na podczerwień pozwala na precyzyjne zmierzenie temperatury w zakresie -50 ~ 550°C. Laserowy celownik ułatwia precyzyjną pracę z urządzeniem. Automatyczne wyłączanie pozwala na oszczędzanie baterii. Pirometr przeznaczony jest do szybkiego, bezpiecznego i dokładnego pomiaru temperatury obiektów. Szczególnie przyda się przy pomiarze temperatury przedmiotów bardzo gorących, zimnych, trudno dostępnych lub poruszających się. Pirometr znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym, w branży budowlanej, chłodnictwie, gastronomii, przemyśle spożywczym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja:

Dokładność pomiaru: 0~550°C +/- 1.5°C -50~0°C +/- 3°C
Zakres pomiaru: -50 ~ +550°C
Rozdzielczość: 0.1°C
Powtarzalność pomiaru: 1%
Czas odpowiedzi: 500ms
Wrażliwość widmowa: 5-14um
Emisyjność: 0.95 (fabrycznie)
Stosunek odległości: 10:1
Temperatura użytkowania: 0~40°C
Temperatura przechowywania: -20~60°C
Zasilanie: 2x bateria AAA 1.5V (w zestawie)
Czas pracy: bez wskaźnika las., do 16h
Wymiary (szer/wys): 11/18cm
Waga: 0,23kg

Cechy produktu:

CELOWNIK LASEROWY - bezkontaktowy termometr na podczerwień z laserowym celownikiem pozwala na precyzyjne zmierzenie temperatury w zakresie -50 ~ 550°C. Pirometr przeznaczony jest do szybkiego, bezpiecznego i dokładnego pomiaru temperatury. Szczególnie przyda się przy pomiarze temperatury rzeczy bardzo gorących, zimnych, trudno dostępnych lub poruszających się.

PODŚWIETLANY EKRAN - termometr posiada włącznik podświetlenia, umożliwia to wygodne odczytanie danych nawet w ciemnych pomieszczeniach. Po upływie 30 sekund ekran się wygasza, co pozwala zaoszczędzić energię oraz zmniejszyć koszty.

SZYBKI ODCZYT - cały pomiar trawa pół sekundy lub do momentu zwolnienia spustu, wynik wyświetla się na czytelnym, podświetlanym wyświetlaczu LCD.

DODATKOWE FUNKCJE - urządzenie posiada dodatkowe funkcje, takie jak pomiar maksymalnej oraz minimalnej temperatury. Pirometr pozwala również na pomiar temperatury w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.

Dodatkowe funkcje:

MAX - pomiar maksymalnej temperatury
MIN - pomiar minimalnej temperatury
POMIAR - w Celsjuszach lub Fahrenheitach

Zestaw zawiera:

pirometr
baterie 2x AAA

Pirometr termometr na podczerwień wskaźnik laserowy wyświetlacz

22 Inne produkty w tej samej kategorii: