RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Worek próżniowy 15 sztuk 3 rozmiary worki próżniowe na ubrania zestaw

M71117231

Producenta

Zestaw 15 sztuk worków próżniowych w trzech rozmiarach. Przechowywane rzeczy są doskonale zabezpieczone przed kurzem, brudem, wodą, wilgocią czy molami. Ubrania przechowywane bez dostępu powietrza dłużej wyglądają jak nowe. Do odsysania powietrza wystarczy użyć zwykłego odkurzacza. Umożliwi Ci zaoszczędzenie dużej ilości miejsca. Komplet zawiera 15 worków w 3 rozmiarach, umożliwia to dopasowanie do różnego rodzaju produktów, nie musisz już martwić się, że worek jest za mały lub za duży zawsze dopasujesz odpowiedni worek do swoich potrzeb. Wystarczy użyć zwykłego odkurzacza. Umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości przestrzeni. Wytrzymały worek próżniowy wielorazowego użytku jest doskonały do przechowywania sezonowych ubrań lub wykorzystania podczas przeprowadzki.

Więcej szczegółów


59.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA - wystarczy zapakować rzeczy do worka. Worek próżniowy po odessaniu powietrza zwykłym odkurzaczem zmniejsza swoją objętość nawet do 80%. Umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości przestrzeni.

BARDZO DOBRE ZABEZPIECZENIE - przechowywane rzeczy są doskonale zabezpieczone przed kurzem, brudem, wodą, wilgocią czy molami. Wszystko co włożysz do worka możesz przechowywać w piwnicy, na strychu czy w garażu, a ubrania nie zniszczą się i nie przejdą zapachami.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - doskonały podczas przeprowadzek, ale również idealny do przechowywania ubrań sezonowych, czy pościeli. Świetnie się sprawdzi podczas podróży gdy w walizce jest mało miejsca, a potrzebujesz dużej ilości ubrań.

WIELORAZOWEGO UŻYTKU - worków można używać wielokrotnie. Po użyciu nie stracą swoich właściwości. Po wyjęciu z worka ubrania są nadal świeże i pachnące!

Sposób użycia:

- do worka wkładamy ułożone ubrania
- następnie zamykamy worek suwakiem
- za pomocą odkurzacza odsysamy powietrze z worka
- zakręcamy kurek

Cechy:

kolor: przeźroczysty / niebieski
ilość worków: 15 sztuk w 3 rozmiarach
(szer/dł) 50x70cm – 5 szt
(szer/dł) 60x80cm – 5szt
(szer/dł) 70x100cm - 5 szt
waga: 1,242kg
waga w opakowaniu 1,442kg

Zawartość zestawu:

- 15 worków w 3 rozmiarach
- 15 suwaków do zamknięcia worków

30 Inne produkty w tej samej kategorii: