RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mały dron sterowany ręką gestami LED lewitujący mini UFO osłony

M9271465

Nowy produkt

Mini dron sterowany ruchami ręki to wspaniała zabawa dla każdego, bez względu na swój wiek. Jego intuicyjne sterowanie pozwala na bezpieczną zabawę w domu jak i na zewnątrz. Jego LED-owe oświetlenie pozwala na zabawę również nocą. Dodatkowo dron posiada wbudowane diody podczerwieni, które reagują na przeszkody i sprawiają, że je omija. W momencie gdy zbliży się do jakiejś przeszkody zmieni kierunek lotu oraz samodzielnie go ustabilizuje. Do kompletu dołączono opaskę, która pozwala na wygodne sterowanie tylko i wyłącznie przy użyciu gestów. Opaska umożliwia start lotu oraz lądowanie. Wystarczy delikatny ruch ręką by zmienić kierunek lotu. Opaskę zakładasz na dłoń, wsuwając ją pomiędzy kciuk oraz nakładając pasek z przyciskiem na palec wskazujący. Opaska posiada 12 stopniową regulację szerokości i będzie pasowała na każdą dłoń.

Więcej szczegółów


69.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

STEROWANIE GESTAMI - do kompletu dołączono opaskę grawitacyjną, która pozwala na wygodne sterowanie tylko i wyłącznie przy jej użyciu! Umożliwia bezpieczny start lotu oraz lądowanie. Obsługując drona ręką masz szerokie możliwości manewrowania, wystarczy delikatny ruch ręką by zmienić kierunek lotu. Opaskę zakładasz na dłoń, wsuwając ją pomiędzy kciuk oraz nakładając pasek z przyciskiem na palec wskazujący. Opaska posiada 12 stopniową regulację szerokości więc będzie pasowała na dłoń każdego użytkownika

PODŚWIETLENIE LED - mini dron posiada podświetlenie LED, które nie tylko nadaje mu atrakcyjnego efektu, ale również pozwala na zabawę wieczorami.

REAGUJE NA PRZESZKODY - posiada wbudowane diody podczerwieni, które reagują na przeszkody i sprawiają, że dron je omija. W momencie gdy zbliży się do jakiejś przeszkody zmieni kierunek lotu oraz samodzielnie go ustabilizuje.

KOMPAKTOWE WYMIARY - dron jest lekki, dzięki czemu sterowanie nie stanowi problemu oraz jego wymiary są kompaktowe, co pozwala bez problemu zabrać go w plener, do znajomych, rodziny, na wyjazd itp.

Specyfikacja techniczna:

Wiek: +14
Certyfikaty: CE, EN 71
Czas lotu: 8 minut
Czas ładowania: 60 minut
Odległość zdalnego sterowania: 50-80m
Napięcie: 3,7V
Bateria w dronie: 3,7V 550mAh
Bateria opaski: 150mAh
Ładowanie: poprzez przewód USB
Wymiary (szer/wys): 20/20cm
Długość przewodu: 60cm
Waga zestawu: 0,2kg
Waga z opakowaniem: 0,22kg

W zestawie:

- dron
- opaska
- baterie
- przewody ładujące
- śrubokręt
- 2x zapasowe śmigła

Mały dron sterowany ręką gestami LED lewitujący mini UFO osłony

27 Inne produkty w tej samej kategorii: