RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duża koparka zdalnie sterowana 1:16 spychacz XXL metalowe elementy

M9281831

Nowy produkt

Koparka i spychacz stworzony został z wysokiej jakości tworzywa ABS, posiada także metalowe elementy takie jak łyżka czy kabina. Szerokie gumowe gąsienice radzą sobie nawet na najbardziej wymagającym terenie. Podczas zabawy w domu nie porysuje podłogi. Zdalnie sterowana koparka została wykonana z przywiązaniem do najdrobniejszych szczegółów i jest doskonałą imitacją prawdziwej maszyny w skali 1:16. Wyprodukowana metodą Die cast sprawia, że pojazd charakteryzuje się wyjątkową dokładnością, a każdy szczegół jest dopracowany. W kabinie znajduje się kierownica oraz wszystkie dźwignie potrzebne do sterowania maszyną. Przeznaczona do zabawy w domu i na zewnątrz budynku. Całkowicie bezpieczny, rewelacyjny pojazd dla dziecka w wieku od 8 roku życia, który może być wykorzystywany w celu doskonalenia umiejętności kierowania pojazdami budowlanymi.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


119.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ZDALNE STEROWANIE 15 CH - koparka sterowana jest za pomocą piętnasto-kanałowego pilota z profesjonalnym, intuicyjnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, który pozwala panować nad ruchami maszyny. Mały operator może za jego pomocą poruszać maszyną w przód tył, skręcać w prawo i lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół, a ponadto obracać wieżyczkę o 360 stopni oraz włączyć efekty dźwiękowe. Możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca. Pilot posiada zasięg od 30 do 50 metrów co daje dziecku dużą swobodę podczas zabawy.

AKUMULATOR WIELOKROTNEGO ŁADOWANIA - do zestawu został dołączony specjalny akumulator NiMh 7.2V 400mAh, który wystarczy podłączyć do portu znajdującego się w pod spodem buldożera. Jest to o wiele wygodniejsza i tańsza alternatywa dla zwykłych baterii. Gdy urządzenie się rozładuje należy wyciągnąć akumulator ze schowka i podłączyć go do kabla USB dołączonego do zestawu a następnie np. do komputera.

GUMOWE GĄSIENICE - buldożer posiada masywne, szerokie, gąsienice, które ułatwiają dziecku zabawę w terenie np. po piasku czy kostce brukowej. Ponadto podczas jazdy w mieszkaniu nie porysują podłogi. Dzięki temu, że wykonane zostały z elastycznej gumy mają bardzo dobrą przyczepność do śliskich powierzchni.

WYKONANY METODĄ DIE CAST - dzięki technologii odlewania ciśnieniowego, pojazd charakteryzuje się dużą dokładnością, wysoką jakością powierzchni oraz idealnym odwzorowaniem prawdziwej koparki w skali 1:16. Posiada napęd na 4 koła oraz wyposażony został w światła z diodami LED. Tworzywo ABS oraz metalowe elementy zapewniają trwałość i solidność zabawki.

Specyfikacja:

Skala: 1:16
Materiał: ABS i Metal
Kanały w pilocie: 15
Wymiary (szer/dł/wys): 23/15/33cm
Waga: 1,5kg
Waga w opakowaniu: 1,78kg
Częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz
Czas ładowania: 120 minut
Akumulator: 7.2V 400mAH NiMh

W zestawie:

- koparka
- pilot
- przewód do ładowania

Koparka na gumowych gąsiennicach 4x4

GUMOWE GĄSIENICE


Dzięki szerokiej i solidnej, gumowej podstawie koparka poradzi sobie nawet w najbardziej wymagającym terenie. np. piasku czy chodniku. Podczas zabawy w mieszkaniu nie porysuje podłogi.

RUCHOMA ŁYŻKA Z RAMIENIEM


Łyżka koparki, została wykonana z metalu, dzięki czemu jest odporna na uderzenia. Ruchomy element nadaje realizmu zabawce i pozwala na przesypywanie materiałów lub przenoszenie przedmiotów z miejsca na miejsce bez większego problemu.


Duża koparka zdalnie sterowana 1:16 spychacz XXL metalowe elementy
Duża koparka zdalnie sterowana 1:16 spychacz XXL metalowe elementy

STEROWANIE:


Przed rozpoczęciem zabawy należy włączyć pada oraz buldożer (pod spodem pojazdu)

W PRZÓD – należy pchnąć lewą dźwignię do przodu

W TYŁ – należy pchnąć prawą dźwignię do przodu

W LEWO – należy pchnąć prawą dźwignię w lewo

W PRAWO – należy pchnąć prawą dźwignię w prawo

WYRZUCANIE ŁYŻKĄ – należy przycisnąć pierwszy od góry przycisk po prawej stronie

RUSZANIE SPYCHACZEM - należy przycisnąć pierwszy od góry przycisk po lewej stronie

NABIERANIE ŁYŻKĄ – należy przycisnąć drugi przycisk po prawej stronie

EFEKTY DŹWIĘKOWE – należy przycisnąć drugi przycisk po lewej stronie

SAMODZIELNY TRYB – należy przycisnąć trójkątny przycisk na środku pilota

OBRÓT WIEŻYCZKI – należy przycisnąć lewy lub prawy przycisk na górze pilota

AKUMULATOR I KABEL USB W ZESTAWIE


Do zabawki dołączony został akumulator NiMh 7,2 V 400mAh, który należy włożyć i podpiąć do zabawki wkładając wtyczkę w specjalne gniazdko znajdujące się w schowku zabezpieczonym klapką pod spodem pojazdu. Po rozładowaniu wystarczy odłączyć akumulator i podłączyć za pomocą kabla np. do komputera, lub do wtyku ładowarki a następnie do gniazdka.
Duża koparka zdalnie sterowana 1:16 spychacz XXL metalowe elementy

26 Inne produkty w tej samej kategorii: