RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Koparka zdalnie sterowana na gąsienicach 1:24 ruchoma łyżka pilot

MAX9972831

Nowy produkt

Zdalnie sterowana koparka posiada szerokie gumowe gąsienice radzą sobie nawet na najbardziej wymagającym terenie. Podczas zabawy w domu nie porysuje podłogi. Pojazd stworzony został z wysokiej jakości tworzywa ABS, wykonana z przywiązaniem do najdrobniejszych szczegółów jest doskonałą imitacją prawdziwej maszyny w skali 1:24. W kabinie znajduje się kierownica oraz wszystkie dźwignie potrzebne do sterowania maszyną. Dodatkowo wyrazistości zabawce nadają wyjątkowo intensywne kolory. Koparka posiada gumowe, solidne gąsienice. Pilot, który posiada częstotliwość 2.4 GHz zdecydowanie wyróżnia zabawkę na tle innych. Podczas zabawy koparką dziecko rozwija mała motorykę oraz umiejętności manualne. Pojazdy zdalnie sterowane wpływają pozytywnie na rozwój koncentracji oraz na szybkość myślenia, spryt.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


79.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ZDALNE STEROWANIE 15 CH - koparka sterowana jest za pomocą piętnasto-kanałowego pilota z profesjonalnym, intuicyjnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, który pozwala panować nad ruchami maszyny. Mały operator może za jego pomocą poruszać maszyną w przód tył, skręcać w prawo i lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół, a ponadto obracać wieżyczkę o 360 stopni oraz włączyć efekty dźwiękowe. Możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca. Pilot posiada zasięg od 30 do 50 metrów co daje dziecku dużą swobodę podczas zabawy.

AKUMULATOR WIELOKROTNEGO ŁADOWANIA - do zestawu został dołączony akumulator NiMh 4,8V 400mAh, który wystarczy podłączyć do portu znajdującego się w pod spodem buldożera. Jest to o wiele wygodniejsza i tańsza alternatywa dla zwykłych baterii. Gdy urządzenie się rozładuje należy wyciągnąć akumulator ze schowka i podłączyć go do kabla USB dołączonego do zestawu a następnie np. do komputera bądź zwykłej wtyczki sieciowej.

GUMOWE GĄSIENICE - buldożer posiada masywne, szerokie, gąsienice, które ułatwiają dziecku zabawę w terenie np. po piasku czy kostce brukowej. Ponadto podczas jazdy w mieszkaniu nie porysują podłogi. Dzięki temu, że wykonane zostały z elastycznej gumy mają bardzo dobrą przyczepność do śliskich powierzchni.

WYKONANIE - koparka charakteryzuje się dużą dokładnością, a każdy element został odwzorowany od prawdziwej koparki w skali 1:24. Posiada napęd na 4 koła 4x4. Tworzywo ABS oraz metalowe elementy zapewniają trwałość i solidność zabawki.

Specyfikacja:

Skala: 1:24
Materiał: ABS
Kanały w pilocie: 15
Wymiary (szer/dł/wys): 13/18,5/25cm
Waga: 1kg
Waga w opakowaniu: 1,2kg
Częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz
Czas ładowania: 120 minut
Akumulator: 4,8V NiMh

W zestawie:

- koparka
- pilot
- przewód do ładowania
- 2 pachołki GRATIS
- 2 znaki ostrzegawcze GRATIS

Koparka zdalnie sterowana na gąsienicach 1:24 ruchoma łyżka pilot

GUMOWE GĄSIENICE


Dzięki szerokiej i solidnej, gumowej podstawie koparka poradzi sobie nawet w najbardziej wymagającym terenie. np. piasku czy chodniku. Podczas zabawy w mieszkaniu nie porysuje podłogi.

RUCHOMA ŁYŻKA Z RAMIENIEM


Łyżka koparki, została wykonana z tworzywa ABS, dzięki czemu jest odporna na uderzenia. Ruchomy element nadaje realizmu zabawce i pozwala na przesypywanie materiałów lub przenoszenie przedmiotów z miejsca na miejsce bez większego problemu.


Koparka zdalnie sterowana na gąsienicach 1:24 ruchoma łyżka pilot
Koparka zdalnie sterowana na gąsienicach 1:24 ruchoma łyżka pilot

STEROWANIE:


Przed rozpoczęciem zabawy należy włączyć pada oraz buldożer (pod spodem pojazdu)

W PRZÓD – należy pchnąć lewą dźwignię do przodu

W TYŁ – należy pchnąć lewą dźwignię do tyłu

W LEWO – należy pchnąć prawą dźwignię do przodu

W PRAWO – należy pchnąć prawą dźwignię do tyłu

NABIERANIE ŁYŻKĄ – należy przycisnąć pierwszy od góry przycisk po lewej stronie

WŁĄCZENIE EFEKTU DŹWIĘKOWEGO PODCZAS WYRZUCANIA ŁYŻKĄ - należy przytrzymać pierwszy od góry przycisk po prawej stronie

DŹWIĘK URUCHOMIENIA – należy przycisnąć dolny środkowy przycisk po lewej stronie

EFEKTY DŹWIĘKOWE – należy przycisnąć dolny środkowy przycisk po prawej stronie

OBRÓT WIEŻYCZKI – należy przycisnąć lewy lub prawy środfkowy przycisk na górze pilota

AKUMULATOR I KABEL USB W ZESTAWIE


Do zabawki dołączony został akumulator NiMh 4,5V który należy włożyć i podpiąć do zabawki wkładając wtyczkę w specjalne gniazdko znajdujące się w schowku zabezpieczonym klapką pod spodem pojazdu. Po rozładowaniu wystarczy odłączyć akumulator i podłączyć za pomocą kabla np. do komputera, lub do wtyku ładowarki a następnie do gniazdka.
Koparka zdalnie sterowana na gąsienicach 1:24 ruchoma łyżka pilot

26 Inne produkty w tej samej kategorii: