RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duży buldożer spychacz zdalnie sterowany metal 4x4 GUMOWE KOŁA

MAX9021918

Nowy produkt

Buldożer, spychacz stworzony został z wysokiej jakości tworzywa ABS, posiada także metalowe elementy takie jak łyżka czy kabina. Szerokie gumowe koła radzą sobie nawet na najbardziej wymagającym terenie. Podczas zabawy w domu nie porysuje podłogi. Zdalnie sterowany spychacz został wykonany z przywiązaniem do najdrobniejszych szczegółów i jest doskonałą imitacją prawdziwej maszyny w skali 1:18. Wyprodukowana metodą Die Cast sprawia, że pojazd charakteryzuje się wyjątkową dokładnością, a każdy szczegół jest dopracowany. Przeznaczona do zabawy w domu i na zewnątrz budynku. Buldożer posiada napęd na 4 koła (4x4) oraz wyposażony jest w światła z diodami LED. Pilot, który posiada częstotliwość 2.4 GHz zdecydowanie wyróżnia zabawkę na tle innych.

Więcej szczegółów


89.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ZDALNE STEROWANIE 6 CH - buldożer sterowany jest za pomocą sześciokanałowego pilota z profesjonalnym, intuicyjnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, który pozwala panować nad ruchami pojazdu. Mały operator może za jego pomocą poruszać maszyną w przód tył, skręcać w prawo i lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół dzięki czemu możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca. Pilot posiada zasięg od 30 do 50 metrów co daje dziecku dużą swobodę podczas zabawy.

GUMOWE KOŁA - buldożer posiada masywne, szerokie, gumowe koła, które ułatwiają dziecku zabawę w terenie np. po piasku czy kostce brukowej. Ponadto podczas jazdy w mieszkaniu nie porysują podłogi. Dzięki temu, że wykonane zostały z elastycznej gumy mają bardzo dobrą przyczepność do śliskich powierzchni.

AKUMULATOR WIELOKROTNEGO ŁADOWANIA - do zestawu został dołączony specjalny akumulator NiMh 4,8V 400mAh, który wystarczy podłączyć do portu znajdującego się w pod spodem buldożera. Jest to o wiele wygodniejsza i tańsza alternatywa dla zwykłych baterii. Gdy urządzenie się rozładuje należy wyciągnąć akumulator ze schowka i podłączyć go do kabla USB dołączonego do zestawu a następnie np. do komputera.

WYKONANY METODĄ DIE CAST - dzięki technologii odlewania ciśnieniowego, pojazd charakteryzuje się dużą dokładnością, wysoką jakością powierzchni oraz idealnym odwzorowaniem prawdziwej koparki w skali 1:18. Posiada napęd na 4 koła oraz wyposażony został w światła z diodami LED. Tworzywo ABS oraz metalowe elementy zapewniają trwałość i solidność zabawki.

Specyfikacja:

Skala: 1:18
Wiek: +8 lat
Częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz
Czas ładowania: 120 minut
Akumulator: 4.8V 400mAH NiMh
Materiał: ABS i Metal
Kanały w pilocie: 6
Wymiary (szer/dł/wys): 14,5/30/20cm
Waga: 1,2kg
Waga w opakowaniu: 1,47kg

W zestawie:

- buldożer
- pilot
- przewód do ładowania

Duży buldożer spychacz zdalnie sterowany metal XXL GUMOWE KOŁA

GUMOWE KOŁA


Dzięki szerokiej i solidnej, gumowej podstawie buldożer poradzi sobie nawet w najbardziej wymagającym terenie. np. piasku czy chodniku. Podczas zabawy w mieszkaniu nie porysuje podłogi.

RUCHOMA ŁYŻKA


Sterujemy ramieniem z łyżką w górę i dół dzięki czemu możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca oraz korzystać z łyżki jak ze spychacza.


Duży buldożer spychacz zdalnie sterowany metal XXL GUMOWE KOŁA
Duża koparka zdalnie sterowana 1:16 spychacz XXL metalowe elementy

STEROWANIE:


Przed rozpoczęciem zabawy należy włączyć pada oraz buldożer (pod spodem pojazdu)

W PRZÓD – należy pchnąć obydwie dźwignie do przodu

W TYŁ – należy pchnąć dźwignie do tyłu

W LEWO – należy pchnąć lewą dźwignię

W PRAWO – należy pchnąć prawą dźwignię

PODNOSZENIE ŁYŻKI – należy przycisnąć przycisk UP

OBNIŻANIE ŁYŻKI - należy przycisnąć przycisk DOWN

AKUMULATOR I KABEL USB W ZESTAWIE


Do zabawki dołączony został akumulator NiMh 4,8 V 400mAh, który należy włożyć i podpiąć do zabawki wkładając wtyczkę w specjalne gniazdko znajdujące się w schowku zabezpieczonym klapką pod spodem pojazdu. Po rozładowaniu wystarczy odłączyć akumulator i podłączyć za pomocą kabla np. do komputera, lub do wtyku ładowarki a następnie do gniazdka.
Duży Buldożer Zdalnie Sterowany Metal Spychacz XXL

30 Inne produkty w tej samej kategorii: