RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Terenowy tor samochodowy Dinozaury Park dinosaur 153 elementy XL

MAX4021912

Nowy produkt

Duży tor terenowy z trasą dla autka 4x4 to wymarzona zabawka dla każdego dziecka zafascynowanego różnymi pojazdami. Pozwala na ciekawe spędzenie czasu, zwłaszcza podczas niesprzyjającej pogody. Elastyczność toru pozwala ułożyć kilka mniejszych, np. pętelek, bądź jednego, długiego toru. Akcesoria dołączone do zestawu tj. dinozaury, drzewka brama dodatkowo uatrakcyjniają zabawę. Za pomocą terenowego autka może zwiedzić całe otoczeni. Autko zasilane jest za pomocą baterii dzięki czemu porusza się po torze samodzielnie. Samochodzik ma doskonałą przyczepność do toru – nawet podczas zakrętów z niego nie wypadnie. Elementy toru mocujemy ze sobą metodą ‘wpinania’. Jest to łatwy, a zarazem najszybszy sposób ułożenia. Tor można dowolnie konfigurować nawet podczas jazdy. W zestawie znajdują się stoki oraz most, więc dziecko może również zbudować wzniesienia, bądź tunele.

Więcej szczegółów


42.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

DO ZBUDOWANIA - w zestawie znajdują się 142 elementy toru, występuje on w 4 odcieniach zieleni. Zestaw posiada również bramę wjazdową, most, 2 stoki, 4 drzewka, 2 dinozaury oraz samochodzik terenowy. Samochodzik zasilany jest baterią, dzięki czemu z dużą prędkością porusza się po torze, a jego przyczepność jest na tyle mocna, że nie wypadniez toru! Cały tor wykonano w klimacie dżungli, więc Twoja pociecha poczuje się jak w prawdziwym parku dinozaurów.

ELASTYCZNY
- elementy toru są elastyczne, można je dowolnie układać, a możliwości są nieograniczone, układ toru oraz kierunek jazdy można zmienić nawet podczas jazdy! W zestawie znajdują się 2 stoki, więc dziecko może również zbudować wzniesienia, czy też tunele. Tor jest wypinany, dlatego łatwo się go składa oraz konfiguruje, dziecko może ułożyć jeden długi, bądź kilka mniejszych, np. pętelki. Pociecha może stworzyć również spiralę i spróbować rozpędzić samochodzik tak, aby przejechał po torze do góry nogami.

ŁATWY W ZŁOŻENIU - tor składa się niesamowicie szybko i łatwo. Wystarczy wpinać wybrane kawałki jezdni do siebie za pomocą małych spinek umieszczonych z tyłu i z przodu elementów. Dziecko samo będzie mogło go zaprojektować i zbudować. Dodatkowym uatrakcyjnieniem zabawki są akcesoria rodem z prehistorii.. Dziecko poczuje się jak turysta w prawdziwym parku dinozaurów.

ROZWÓJ DZIECKA - tor ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka, świetnie rozwija jego zdolności motoryczne, pomaga w rozwinięciu koordynacji wzrokowo-ruchowej. Budowanie toru pobudza jego wyobraźnię oraz doskonale rozwija zdolności manualne.

Cechy produktu:

Wiek: 3+
Długość toru: 216cm
Zasilanie samochodu: 1x AA (brak w zestawie)
Wymiary samochodu (dł/szer/wys): 8,5/5/5,5cm
Wymiary dinozaura (dł/szer/wys): 18/5,5/8,5cm
Wymiary drzewka (szer/wys): 5/8,5cm
Ilość elementów: 153
Waga w opakowaniu: 910g

W zestawie:

- 142 elementy toru
- samochodzik
- brama wjazdowa
- stoki x2
- most
- drzewka x4
- dinozaury x2

30 Inne produkty w tej samej kategorii: