RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tor samochodowy policja duży kolejka elektryczna pociąg helikopter

M41212055

Nowy produkt

Rozbudowany, podwójny tor wyścigowy POLICJA z trasą dla pociągu i samochodów policyjnych. Elektryczna kolejka to kultowa zabawka znana z dzieciństwa. Umieszczone w zestawie elementy konstrukcyjne pozwalają na zbudowanie toru z ostrymi zakrętami, serpentynami, tunelem, mostem oraz lądowiskiem dla helikoptera. Dzięki nim zabawa jest ciekawsza i bardziej ekscytująca. W skład zestawu wchodzą tory, figurka policjanta, helikopter policyjny, 4 autka i zasilany bateriami pociąg z 2 wagonami. Znajdują się tutaj również znaki drogowe, most, a nawet budynek policji. Wszystkie elementy są kolorowe i odwzorowane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu pobudzają dziecięcą wyobraźnię, gwarantując wielogodzinną, wesołą zabawę. Dziecko może bawić się w emocjonujący policyjny pościg za piratami drogowymi i dowolnie kierować jego przebiegiem.

Więcej szczegółów


69.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 6 lat
Zasilanie na baterie

Więcej informacji

Cechy produktu:

SUPER ZABAWA – tor wyścigowy policja to zabawka, która spełnia chłopięce marzenia. To udane połączenie wielu dziecięcych pasji, w tym torów i pociągów, wyścigów samochodowych i oczywiście policji. Długość toru wynosi 3,5 metra.

POBUDZA WYOBRAŹNIĘ – odgrywanie scenek imitujących policyjny pościg za piratem drogowym czy złodziejem to zabawa, która pobudza chłopięcą wyobraźnię i wspiera jego kreatywność.

ŁĄCZY POKOLENIA – policyjny tor wyścigowy to zabawka dla dzieci, która bez wątpienia zwróci również uwagę starszego pokolenia, czyli taty czy nawet dziadka. Wspólnie spędzone na zabawie rodzinne chwile z pewnością zaprocentują w przyszłości.

UCZY – nie da się ukryć, że tor samochodowy policja to również zabawka edukacyjna, pokazująca dzieciom, że niezgodne z prawem zachowania mają konsekwencje, a policja czuwa, by zapewnić bezpieczeństwo innym obywatelom.

Specyfikacja:

Materiał: tworzywo sztuczne;
Zasilanie: 4 x AAA (brak w zestawie);
Wymiary (szer/wys/gł): 102/16/60 cm;
Waga: 1,3kg;
Waga w opakowaniu: 1,50kg

Zawartość zestawu:

- torowisko
- 4 auta
- helikopter
- lokomotywa
- 2 wagony
- policjant
- komisariat
- tunel
- most
- 6 znaków
- przęsła pod podjazd

30 Inne produkty w tej samej kategorii: