RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Drewniany parking samochody 4 poziomy tor z windą helikopter znaki drogowe

M60118102

Nowy produkt

Drewniane zabawki dla dzieci robią się coraz bardziej popularne. Wykonane z naturalnego drewna są bezpieczne i bardziej trwałe niż plastikowe. Dla wszystkich fanów samochodzików i motoryzacji polecamy zestaw parking oraz auta, znaki i helikopter. Taka zabawka umożliwia rozwój wyobraźni i sprawności manualnej, a także dostarcza rozrywki na wiele długich godzin zabawy samemu, w grupie rówieśników, czy też z rodzicami. W skład tej zabawki wchodzi trzy poziomowy parking z windą, stacja paliw, lądowisko dla helikoptera, dwa auta, helikopter z ruchomym śmigłem, a także znak STOP, zakaz ruchu pieszych, zakaz wjazdu i sygnalizacja świetlna. Wszystkie elementy powodują, że może powstać niezliczona ilość scenariuszy zabaw, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Znajdująca się w szybie windowym ruchoma winda jest przystosowana do przewożenia aut.

Więcej szczegółów


144.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 3 lat

Więcej informacji

Ustawiony przed windą szlaban blokuje dostęp do wjazdu na parterze w momencie, kiedy w windzie znajduje się pojazd. Zasada działania windy oparta jest na drewnianym pokrętle, do którego zamontowana została kabina przywiązana sznurkiem. Cały parking jest oznaczony zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Znajdują się na nim zatem pasy ruchu, oznaczenia kierunków, a także przejście dla pieszych. Dodatkowo można wykorzystać do przygotowania organizacji ruchu znaki pionowe oraz sygnalizację świetlną.

Dzięki tej zabawce Twój maluch uczy się zasad ruchu drogowego, a dzięki nim będzie wiedział jak zachować się w trakcie poruszania po ulicach. Powierzchnia drewnianych elementów została pokryta bezpiecznym dla zdrowia lakierem. Zestaw spełnia normę EN71 oraz posiada deklarację CE. Komplet należy złożyć we własnym zakresie przy użyciu dołączonych do zestawu wkrętów metalowych. Poszczególne elementy można czyścić przy użyciu wilgotnego kawałka materiału.

DREWNIANA ZABAWKA - parking i wszystkie elementy poza kółkami samochodów wykonane są z gładko oszlifowanego i lakierowanego drewna, A DODATKOWO parking z powodzeniem można wykorzystywać jako element do zabawy z innymi rodzajami małych autek i resoraków.

ZESTAW DLA DZIECI - po złożeniu kompletu do dyspozycji jest wielopoziomowy parking z ruchomą windą, auta, helikopter, znaki, sygnalizacja świetlna oraz pachołki ostrzegawcze i dystrybutor paliwa

WINDA SAMOCHODOWA - auta mogą być transportowane na każdy z poziomów parkingu przy użyciu ruchomej windy, do której dostępu strzeże podnoszony szlaban

RUCHOME ELEMENTY - wystarczy wjechać autem do kabiny i za pomocą pokrętła wciągnąć lub opuścić windę na poszczególne poziomy

ZNAKI DROGOWE - parking ma wydzielone pasy ruchu oraz miejsca parkingowe, a w zestawie znajdują się także znaki pionowe, sygnalizator świetlny oraz pachołki ostrzegawcze, które można dowolnie ustawiać.

BOGATA KOLORYSTYKA - ciekawe kolory zwracają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy wszystkich fanów motoryzacji

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Materiał: drewno, tworzywo sztuczne
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary zestawu (dł/szer/wys): 36/48/42cm
Waga zestawu: 2,15kg
Waga z opakowaniem: 2,9kg

Zawartość zestawu:

- parking z windą
- 2 auta
- helikopter
- 3 znaki pionowe
- 3 pachołki
- sygnalizacja świetlna
- dystrybutor paliwa
- wkręty montażowe

30 Inne produkty w tej samej kategorii: