RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Samolot styropianowy szybowiec rzutka ze styropianu piankowy

Nowy produkt

Piankowy samolot to uniwersalna zabawka przeznaczona do domu jaki ogrodu. Dzięki swojej konstrukcji nie jest w stanie wyrządzić szkód w mieszkaniu. Od zawsze świat samolotów jest bardzo fascynujący. Może właśnie dlatego każde dziecko uwielbia bawić się czymś co lata. Zabawka występuje w 5 wariantach kolorystycznych dzięki czemu będzie idealnym prezentem zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Zabawka wykonana jest z utwardzonego i trwałego styropianu co sprawia, że łatwo się nim rzuca oraz jest odporny na upadek z wysokości. Jego lekka konstrukcja i opływowy kształt sprawiają, że samolot z łatwością unosi się w powietrzu. Posiada dwa otwory dzięki którym możemy zadecydować o trajektorii jego lotu. Jeśli włożymy statecznik w dolny, będzie szybował w linii prostej. Wsadzenie w górny otwór sprawi, że samolot wykona akrobacje (beczki, ósemki).

Więcej szczegółów


7.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

BEZPIECZNY DLA DZIECI - zabawka wykonana ze styropianu jest lekka oraz ma opływowy kształt. Składa się z trzech większych części. Nie posiada drobnych elementów, które można połknąć.

RÓŻNE WARIANTY ZABAWY - samolot posiada dwa otwory, dzięki którym dziecko może zadecydować o torze lotu i akrobacjach. Włożenie statecznika w górny otwór spowoduje, że lot będzie pełen figur akrobatycznych (ósemki, beczki). Wybranie dolnego otworu poskutkuje szybowaniem w linii prostej.

ZBUDOWANY Z PIANKI - dzięki temu Twoje dziecko może bawić się zarówno w domu jak i na dworze. Samolot nie jest w stanie wyrządzić szkody w mieszkaniu ze względu na swoją lekkość. Nie musisz martwić się o potencjalne straty spowodowane zabawą pociechy.

AERODYNAMICZNY KSZTAŁT - opływowa budowa samolotu poprawia zdolność szybowania w powietrzu. Pozwala na szybki oraz wysoki lot. Zabawka jest precyzyjnie wyważona. Ma doskonałe parametry do lotu.

Cechy produktu:

Wymiary (szer/wys): 37/37 cm
Waga: 0,03 kg
Materiał: pianka

1. ELASTYCZNY MATERIAŁ
2. ODPOWIEDNIE WYWAŻENIE
3. OPŁYWOWY KSZTAŁT
4. DWA OTWORY DECYDUJĄCE O TRAJEKTORII LOTU

Samolot styropianowy szybowiec rzutka ze styropianu piankowy

30 Inne produkty w tej samej kategorii: