RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Grzejące rękawice motocyklowe GLOVii GM2 ogrzewane na motor zasilane z akumulatora

Producenta

Prezentujemy ogrzewane rękawice motocyklowe firmy GLOVii. Są zasilane prosto z akumulatora motoru, zatem nie ma obawy, że zabraknie nam napięcia i nagle przestaną ogrzewać nasze dłonie podczas jazdy. Odpowiednie przewody potrzebne do podłączenia rękawic pod akumulator są w zestawie razem z produktem. Rękawice na motor dostępne są w kolorze czarnym w dwóch uniwersalnych rozmiarach S-M oraz L-XL. Specjalnie wyprofilowane, dopasowane do dłoni i ruchów nadgarstka są bardzo wygodne. Grzejące rękawice firmy GLOVii przeznaczone do jazdy na motorze to prawdziwa rewolucja.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


373.00 zł brutto

-26.00 zł

399.00 zł brutto

  • S-M
  • L-XL

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wbudowany akumulator Nie

Więcej informacji

Element grzewczy umieszczony jest na całym obwodzie dłoni dzięki czemu twoje dłonie zawsze pozostaną przyjemnie ciepłe. Zbudowany jest z włókna węglowego co zapewnia niespotykaną odporność i trwałość oraz dzięki emisji fal podczerwonych poprawia krążenie krwi. Są to profesjonalne rękawice motocyklowe doskonale wykonane z 2 letnią gwarancją producenta. Zakładając te ogrzewane rękawice mamy do wyboru trzy tryby pracy. W zależności od zimna panującego na zewnątrz możemy dopasować intensywność ogrzewania dłoni. Rękawice posiadają mikroprocesorową regulację temperatury. W razie poprawy pogody możemy rękawice odłączyć wyciągając z nich wtyk zasilania.

Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, w szczególności uprawiających sporty zimowe. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów czy osób starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz, a Twoje dłonie będą zawsze ciepłe.

Dane techniczne:

Zasilane: z akumulator motocykla
Element grzewczy: 12W
Tryby pracy: 33% (LO), 66% (MED), 100% (HI)
Materiał: elastan: 6%, poliester: 94%
Rozmiary: S-M, L-XL
Waga: 100g
W komplecie przewody zasilające: tak

22 Inne produkty w tej samej kategorii: