Rurki tuby sensoryczne rury pop zestaw XL 20 sztuk kolorowe

M7319739

Producenta

Prosta zabawka dla dzieci, ale bardzo zajmująca i skupiająca ich uwagę. Rurki w wielu kolorach z możliwością łączenia i kształtowania pomagają rozładować stres oraz zapewniają wspaniałą zabawę. Rurki są wielokrotnego użytku!

Więcej szczegółów


18,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Rurki tuby sensoryczne rury pop zestaw XL 20 sztuk kolorowe. Po prostu rozciągaj je, a wydadzą trzaskający dźwięk, następnie złóż i zacznij od nowa! Nieskończone możliwości wielokrotnej zabawy! Rurki można myć w wodzie przez co mogą byś stosowane w ośrodkach szkolnych. Można je wysuwać, rozciągać i łączyć, co czyni te rurki wyrzutowe wspaniałym, innowacyjnym produktem. Elastyczne zabawki są przeznaczone dla wszystkich ruchliwych małych i dużych palców. Są również ekscytującymi zabawkami dla dzieci o specjalnych potrzebach. Rureczki są bardzo odpowiednie do specjalnych potrzeb, terapii zajęciowej i fizjoterapii. Puzzle edukacyjne - to zabawna i praktyczna zabawka sensoryczna. Może pomóc rozwinąć wyobraźnię i koordynację wzrokowo-ruchową.

SENSORYCZNE - zapewniają nie tylko stymulację dotykową, rozwijają również zdolności motoryczne oraz słuchową informację zwrotną. Rurki sensoryczne mogą być również używane jako inspirujące zabawki do fizykoterapii.

KOLOROWE – rurki są w 7 kolorach takich jak: żółty, różowy, fioletowy, pomarańczowy, niebieski, granatowy, zielony. Te kolorowe rurki są świetnymi narzędziami dla dzieci do nauki liter, liczenia, klasyfikacji kolorów, architektury i wiele innych.

ODSTRESOWUJĄCE - funkcja uwolnij stres! Te popularne tuby są bardzo pomocne w codziennym relaksowaniu i łagodzeniu stresu oraz inspiracją do szczęścia i radości. Idealne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA – rurki nakładając na siebie łącza się w jedną długą rurę. Można połączyć je i zrobić np. wielkie koło czy kwadrat. Taka zabawa może trwać godzinami, a pomysłów na pewno nie zabraknie.

Zalety zabawki:

- rurki wykonane są z bardzo elastycznego tworzywa wielokrotnego użytku
- idealne zarówno dla dzieci jak i dorosłych
- porozciągaj i powyginaj a potem połącz je w różne kształty
- wspomaga  wyobraźnie u dzieci i dorosłych
- dziecko jest zestresowane - nasze rurki idealnie nadają się aby się odstresowało, wyciszyło i uspokoiło po dniu spędzonym w przedszkolu, zerówce bądź szkole
- uczą kreatywnego myślenia oraz wyobraźnie przestrzenną

Rurki tuby sensoryczne rury pop zestaw XL 20 sztuk kolorowe:

kolor: wielokolorowe
materiał: tworzywo sztuczne
wymiary: 16,5-51,5cm x 2 cm
waga: 182 g
w zestawie: 20 sztuk

30 Inne produkty w tej samej kategorii: