RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tablica magnetyczna kredowa do rysowania 6w1 obrotowa pisak gąbka kreda

MB1129992

Nowy produkt

Dwustronna tablica edukacyjna wyposażona w kredę, pisak, gąbkę, liczydło, alfabet i półkę. Tablica nie tylko bawi, ale również ćwiczy pamięć, uczy pierwszych literek i cyferek. Tablica posiada klasyczne liczydło z koralikami, z którym dziecko zacznie przygodę z liczeniem. Następnie może uczyć się podstawowych działań matematycznych, takich jak dodawanie, odejmowanie oraz mnożenie. Dziecko będzie miało również do czynienia z zegarem, na którym będzie mogło dowolnie ustawić czas za pomocą wskazówek. Pod spodem znajduje się półeczka, która pozwala przechować kredę, różne przybory oraz inne zabawki. Czarna strona tablicy przeznaczona jest do malowania kredą. Biała strona tablicy przeznaczona jest do malowania mazakiem suchościeralnym. Znajdujący się w zestawie mazak wraz z gąbeczką posiada magnes, dzięki czemu doskonale trzymają się tablicy.

Więcej szczegółów


59.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

1 TABLICA aż 6 FUNKCJI - tablica dwustronna to aż 6 różnych zastosowań. Umożliwia dziecku malowanie kredą po czarnej stronie tablicy oraz malowanie mazakiem po białej stronie. Tablica posiada także klasyczne liczydło z koralikami, z którym dziecko zacznie przygodę z liczeniem. Następnie może uczyć się podstawowych działań matematycznych, takich jak dodawanie, odejmowanie oraz mnożenie. Dziecko będzie miało również do czynienia z zegarem, na którym będzie mogło dowolnie ustawić czas za pomocą wskazówek. Na tablicy znajduje się również alfabet, który pozwoli dziecku zapoznać się z pierwszymi literami, co pozwoli później na tworzenie pierwszych wyrazów.

DREWNIANA - rama tablicy edukacyjnej wykonana jest w całości z drewna. Wszystko jest doskonale wyszlifowane i bezpieczne dla najmłodszych. Tablica jest obrotowa i można używać jej na 2 sposoby. Może być skierowana do nas czarną, bądź białą stroną. W zestawie znajdują się duże śruby, które pozwolą na wygodny obrót i zmianę pozycji.

BAWI I UCZY - tablica edukacyjna pobudza wyobraźnię i kreatywność, a także ćwiczy zdolności manualne u dzieci. Tablica nie tylko bawi, ale również uczy cierpliwości, rozwija koncentrację i ćwiczy pamięć, uczy pierwszych liter, cyferek. To wspaniały pomysł na prezent dla każdego malucha!

PRAKTYCZNA PÓŁKA - pod spodem znajduje się półeczka, która pozwoli na przechowywanie np. kredy, bądź innych małych zabawek dziecka.

Specyfikacja techniczna:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał konstrukcji: drewno
Wymiary (dł/szer/wys): 32/41/67cm
Waga zestawu: 1,2kg
Waga z opakowaniem: 1,5kg

W zestawie znajduje się:

- tablica dwustronna
- mazak z magnesem
- gąbka z magnesem
- 5 kred różnego koloru

Tablica magnetyczna kredowa dwustronna do rysowania 6w1 pisak gąbka kreda

30 Inne produkty w tej samej kategorii: