RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tablica kredowa magnetyczna edukacyjna pisak pudełko drewniana

M71621537

Nowy produkt

Dwustronna tablica magnetyczna dla najmłodszych to połączenie zabawy z nauką. Do pisania po niej służy dołączony do zestawu suchościeralny marker. Korzystać z niej można w dwóch konfiguracjach, na płasko lub na ukos, po włożeniu specjalnych uchwytów podtrzymujących. Tu świetna zabawa nigdy nie ma końca gdyż tablica na magnesy i kredę jednak nie tylko bawi, ale również uczy cierpliwości, rozwija koncentrację i ćwiczy pamięć. Rama tablicy jak i pudełko wykonano w całości z drewna. Wszystko jest doskonale wyszlifowane i bezpieczne dla najmłodszych. W zestawie edukacyjnej tablicy magnetycznej znajdziemy klocki magnetyczne, kredę, pisak suchościeralny, gąbkę, kolorową książeczkę z przykładami ułożonych wzorów i oczywiście dwustronną tablicę na magnesy i kredę.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


19.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Czarna strona tablicy przeznaczona jest do malowania kredą. Całość takich kredowych rysunków można bez problemu zmazać po skończonej zabawie za pomocą gąbeczki. Biała strona tablicy na magnesy i kredę przeznaczona jest do malowania mazakiem suchościeralnym, a także do układania wesołych wzorków przy wykorzystaniu klocków magnetycznych. Wielofunkcyjna tablica edukacyjna została zaprojektowana tak, by podstawka wraz z tablicą tworzyły jednocześnie praktyczne pudełko, w którym mieszczą się wszystkie elementy zabawki. Dzięki temu po skończonej zabawie, można utrzymać je w porządku i nic się nie pogubi. Edukacyjna tablica magnetyczna pozwala na układanie dowolnych kształtów z klocków magnetycznych. Można układać pojedyncze postacie czy zwierzątka, można również tworzyć całe obrazki tematyczne i na ich podstawie opowiadać historyjki. Książeczka z wieloma przykładami jest inspiracją do tworzenia własnych, wymyślnych kształtów i postaci. Pod tablicą znajduje się specjalny schowek, który pozwoli trzymać wszystkie akcesoria w jednym miejscu i spowoduje, że się nie pogubią.

Zabawa kredą i pisakiem - na tablicy znajdziemy dwie strony czarną i białą. Czarna strona służy do malowania kredą, natomiast biała strona przeznaczona jest do malowania pisakiem lub układania magnetycznych obrazków.

Drewniane PUDEŁKO - tablica wraz z podstawką tworzą jednocześnie wygodne pudełko, w którym bez problemu można przechowywać w porządku wszystkie elementy zabawki, bez obaw, że się pogubią.

Ćwiczy WYOBRAŹNIĘ
- to bardzo kreatywna zabawka, przy której nie ma ograniczeń. Dziecko może rysować dowolne, małe dzieła sztuki, układać zwierzątka, ludziki lub nawet całe obrazki tematyczne i później wymyślać do nich historyjki.

KSIĄŻECZKA w zestawie - na początek można skorzystać z dołączonej do zestawu książeczki z przykładami, w której znajdziemy wzory, na podstawie których możemy układać elementy magnetyczne.

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Wymiary (dł/szer/wys): 23/30/19cm
Waga: 530g
Waga z opakowaniem: 696g

W zestawie:

- pudełko
- 3x kreda
- pisak
- gąbka do ścierania
- zestaw klocków magnetycznych
- książeczka z przykładami do układania

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

Tablica edukacyjna wielofunkcyjna magnetyczna kreda pudełko

30 Inne produkty w tej samej kategorii: