RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw do malowania rysowania walizka kredki farby 81 elementów

M95061353

Nowy produkt

Duży zestaw w walizce do malowania i rysowania. Bardzo funkcjonalny i składa się łącznie z 81 elementów. Umożliwia użytkownikowi realizować rozmaite, kreatywne pomysły bez ograniczeń. Przy pomocy 24 pasteli olejnych, 16 kredek ołówkowych, 24 farb akwarelowych, 12 flamastrów, 2 pędzli, temperówki oraz 2 gumek z łatwością stworzymy wymyślne i oryginalne prace artystyczne oraz proejkty. Przybory są wykonane z materiałów dobrej jakości oraz mają szeroką, atrakcyjną gamę kolorystyczną. Całość umieszczona jest w eleganckiej, rozkładanej walizce, która została zrobiona z drewna. Szeroki wachlarz wyboru z pewnością zadowoli użytkującego i pozwoli na długie, wielokrotne wykorzystywanie. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami.

Więcej szczegółów


49.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

W zestawie drewniana walizka oraz 81 elementów do malowania i rysowania:

- 24 pastele olejne
- 12 flamastrów
- 16 kredek ołówkowych
- 24 farby akwarelowe (wodne)
- 1 pędzel płaski
- 1 pędzel okrągły
- 1 temperówka
- 2 gumki do ścierania

PRAKTYCZNA WALIZKA - całość umieszczona jest w eleganckiej, rozkładanej walizce, która została zrobiona z drewna. Walizka posiada wytrzymałą, wygodną, skórzaną rączkę, dzięki czemu transportowanie pełnej zawartości jest proste i komfortowe. Metalowe, mocne klamry gwarantują, że podczas przenoszenia walizka będzie szczelnie zamknięta i nic się z niej nie wysypie ani niczego nie zgubimy. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami.

ŁATWY DOSTĘP - osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce. Bez kłopotu zabierzemy ją ze sobą w plener czy inne, dowolne miejsce.

UNIWERSALNY - produkt nadaje się do stosowania w jednakowym stopniu zarówno przez osoby starsze, jak i młodsze niezależnie od płci. Komplet polecany jest do indywidualnego użytku w domu, jak również znajdzie zastosowanie jako wyposażenie prywatnych szkół oferujących kursy rysunku.

Specyfikacja:

Kolor walizki: ciemny brąz
Materiał walizki: drewno, metal
Wiek: od 3 roku życia
Wymiary walizki (dł/szer/wys): 37/22,8/4,5cm
Waga walizki: 1,26kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: