RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duża mata wodna do rysowania malowania niebrudząca pisania 2 pisaki

M5011809

Nowy produkt

Specjalna mata wodna oraz dwa wodne pisaki do rysowania i malowania. Czysta zabawa, czyste meble i czyste ręce! Dzięki zastosowaniu specjalnych, niebrudzących pisaków wodnych, zabawa nie niesie za sobą ryzyka pomalowania przez dziecko podłogi, ścian czy twarzy. Nieplamiące pisaki gwarantują, że po skończonej zabawie będzie czysto i schludnie. Brak bałaganu oszczędza czas na sprzątanie, jak i niepotrzebne nerwy. Gdy Twoje dziecko skończy malować, wystarczy odczekać aż mata wyschnie i można bawić się na nowo. Pisaki można napełniać wodą wiele razy, co powoduje, że zabawa nigdy się nie kończy. Spód maty jest wodoodporny. Na macie nadrukowane są różne kształty i rysunki. Z taką matą Twoje dziecko może nauczyć się pisać. Mata jest łatwa do utrzymania w czystości i łatwo ją przechowywać. Kreatywna zabawka dla każdego dziecka. Jeśli nie chcesz używać pisaka wystarczy zamoczyć w wodzie rączki dziecka i robić piękne pieczątki.

Więcej szczegółów


19.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 3 lat

Więcej informacji

Czysto i bez sprzątania - dzięki zastosowaniu specjalnych, niebrudzących pisaków wodnych, zabawa nie niesie za sobą ryzyka powstania uszkodzeń odzieży, mebli bądź pomieszczeń.

Kolorowa zabawa - pisaki można napełniać wodą wielokrotnie, a po wyschnięciu mata ponownie nadaje się do zabawy. Żywe kolory przyciągają uwagę dziecka i zachęcają do wielokrotnej zabawy. Mata ma starannie wykończone brzegi oraz posiada ciekawe nadruki co pozwala tworzyć rysunki w 4 odcieniach: zieleni, czerwieni, pomarańczu oraz niebieskiego.

Rozwój dziecka - mata rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność. Trenuje zdolności manualne, służy do nauki rysunku, liczb, liter, kształtów oraz kolorów. Podczas zabawy w grupie wpływa pozytywnie na umiejętności społeczno-integracyjne i uczy wzajemnej współpracy.

Edukacja i zabawa - dookoła maty nadrukowane są szablony rysunków, więc dziecko może nauczyć się rysować, wzorując się na gotowych kształtach. Mata jest łatwa w utrzymaniu czystości, a spód maty jest wodoodporny.

Mata odznacza się atrakcyjnym, kolorowym wyglądem. Została podzielona na 4 jednakowej wielkości części, które pozwalają tworzyć rysunki w odcieniach zieleni, czerwieni, pomarańczu oraz niebieskiego. Dookoła maty znajdują się rysunki, na których dziecko może się wzorować. Mata to nie tylko zabawa, ale również edukacja i rozwój dziecka.

Mata jest lekka, poręczna i składana, dzięki czemu bez problemu można zabrać ją do ogrodu, parku, przedszkola, koleżanki czy kolegi, a także na wycieczkę lub wczasy. Spód jest wodoodporny, więc można ją położyć np. na wilgotnej trawie. Po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca, wobec tego jest łatwa w przechowywaniu nawet w pokoju o niewielkim metrażu. Mata może służyć do zabawy samodzielnej, jak i z dorosłymi, a także do zabawy w większym gronie. Mata nadaje się znakomicie na prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Z pewnością wywoła uśmiech na niejednej buzi!

Specyfikacja:

Materiał: tworzywo
Wiek: od 3 lat
Certyfikaty: CE, EN 71
Wymiary maty (dł/szer): 58/78cm
Waga zestawu: 180g

Zestaw zawiera:
 
- mata do malowania
- 2 pisaki wodne
 
Ostrzeżenie. Dla dzieci w każdym wieku (bez pisaka) lub powyżej 3 roku życia (używając pisaka).

Niebrudząca mata wodna dla dzieci do malowania rysowania pisakami

30 Inne produkty w tej samej kategorii: