RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw artystyczny do malowania rysowania kredki farby 168 elementów

Nowy produkt

Duży zestaw w walizce do malowania i rysowania. Bardzo funkcjonalny i składa się łącznie z 168 elementów. Umożliwia użytkownikowi realizować rozmaite, kreatywne pomysły bez ograniczeń. Przy pomocy 24 kredek, 24 mazaków, 48 pasteli olejowych, 48 pasteli świecowych, 12 farb akwarelowych, temperówki, kleju, korektora, gumki do mazania, kartek a4 z łatwością stworzymy wymyślne i oryginalne prace artystyczne oraz projekty. Przybory są wykonane z materiałów dobrej jakości oraz mają szeroką, atrakcyjną gamę kolorystyczną. Całość umieszczona jest w plastikowej, rozkładanej walizce, która posiada uchwyt do przenoszenia. Osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami.

Więcej szczegółów


44.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

W zestawie znajduje się 168 elementów do malowania i rysowania:

- plastikowa walizka
- 24 kredki ołówkowe
- 48 pasteli świecowych
- 48 pasteli olejowych
- 24 grubych pisaków
- temperówka
- gumka do mazania
- klej
- korektor
- 12 farb akwarelowych
- pędzelek
- zatyczka do farb
- 5 kartek do malowania

PRAKTYCZNA WALIZKA - całość umieszczona jest w walizce, która ułatwia przechowywanie i zapewnia porządek. Uchwyt na górze ułatwia komfortowe przenoszenie zestawu. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami.

ŁATWY DOSTĘP - osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce. Bez kłopotu zabierzemy ją ze sobą w plener czy inne, dowolne miejsce.

UNIWERSALNY - produkt nadaje się do stosowania w jednakowym stopniu zarówno przez osoby starsze, jak i młodsze niezależnie od płci. Komplet polecany jest do indywidualnego użytku w domu, jak również znajdzie zastosowanie jako wyposażenie prywatnych szkół oferujących kursy rysunku.

Specyfikacja:

Kolor: różowy lub czarny
Wiek: 3+
Ilość elementów w zestawie: 168
Wymiary złożonej walizki (dł/szer/wys): 39/3,5/33cm
Waga zestawu: 0,92kg

Zestaw do malowania rysowania walizka kredki farby 168 elementów

30 Inne produkty w tej samej kategorii: