RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Artystyczny zestaw do malowania w walizce rysowania kredki farby 86 el

M95111912

Nowy produkt

Zestaw farbek, kredek i pisaków w walizce do malowania i rysowania (łącznie 6 elementów). Umożliwia użytkownikowi realizować rozmaite, kreatywne pomysły bez ograniczeń. Przy pomocy 12 kredek, 24 pisaków, 12 pasteli olejowych, 12 pasteli świecowych, 12 farb akwarelowych, pędzelka, gąbeczki, ołówka, nożyczek, temperówki, kleju, linijki oraz kolorowych spinaczy dziecko z łatwością stworzymy wymyślne i oryginalne prace artystyczne oraz projekty. Przybory są wykonane z materiałów dobrej jakości oraz mają szeroką, atrakcyjną gamę kolorystyczną. Całość umieszczona jest w plastikowej, rozkładanej walizce, która posiada uchwyt do przenoszenia. Osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami.
Artystyczny zestaw do malowania w walizce rysowania kredki farby 86 el

Więcej szczegółów


44.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

W zestawie znajduje się 86 elementów do malowania i rysowania:

- walizka
- 12 kredek ołówkowych
- 24 grubych pisaków
- 12 pasteli olejowych
- 12 pasteli świecowych
- 12 farb akwarelowych
- gąbeczka
- gumka do zmazywania
- pędzelek
- nożyczki
- ołówek
- temperówka
- klej
- linijka
- 6 kolorowych spinaczy

PRAKTYCZNA WALIZKA - całość umieszczona jest w walizce, która ułatwia przechowywanie i zapewnia porządek. Uchwyt na górze ułatwia komfortowe przenoszenie zestawu. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami.

ŁATWY DOSTĘP - osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce. Bez kłopotu zabierzemy ją ze sobą w plener czy inne, dowolne miejsce.

UNIWERSALNY - produkt nadaje się do stosowania w jednakowym stopniu zarówno przez osoby starsze, jak i młodsze niezależnie od płci. Komplet polecany jest do indywidualnego użytku w domu, jak również znajdzie zastosowanie jako wyposażenie prywatnych szkół oferujących kursy rysunku.

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Ilość elementów w zestawie: 86
Wymiary złożonej walizki (dł/szer/wys): 33,5/3,5/27cm
Waga zestawu: 495g

Artystyczny zestaw do malowania w walizce rysowania kredki farby 86 el

30 Inne produkty w tej samej kategorii: