Projektor do rysowania rzutnik slajdy pisaki stolik dla dzieci

Producenta

Projektor do nauki rysowania i malowania jest dokładnie tym, czego potrzebują dzieci na start artystycznej przygody!

Więcej szczegółów

32,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Projektor do rysowania rzutnik slajdy pisaki stolik dla dzieci. Dzięki Projektor z akcesoriami będzie wspaniałym prezentem dla każdego dziecka, które uwielbia rysować. Posiada on stolik z nóżkami, który można postawić na biurku czy stoliku. Na projektorze jest umieszczona karta wielorazowego użytku, można na niej rysować mazakami, które są w zestawie i ścierać ściereczką..

Projektor do rysowania rzutnik slajdy pisaki stolik dla dzieci:

PODŚWIETLENIE + DŹWIĘK – po włączeniu projektora ze slajdu w nim umieszczonego wyświetli się wybrany wzór na kartce. Aby przejść do kolejnego obrazka, wystarczy przesunąć slajd o jedno oczko w prawo lub w lewo. Nie ma nic prostszego! Produkt ułatwia naukę rysunku, stawiania linii oraz tworzenia nowych kształtów, a wszystko połączone jest z dobrą zabawą. Dodatkowo masz możliwość wyostrzenia wyświetlanego obrazka. Żeby wyostrzyć wyświetlany obrazek trzeba docisnąć i przekręcić obiektyw!

3 SLAJDY Z OBRAZKAMI - do zestawu dołączone zostały 3 dyski z 24 obrazkami o różnej tematyce: owoce, pojazdy, zwierzęta, safari i inne. Dzięki nim maluch zacznie naukę rysowania od prowadzenia linii po określonym wzorze.

MAZAKI + ZESZYT W ZESTAWIE - dodatkowo do zestawu z projektorem i slajdami dodajemy 12 kolorowych flamastrów i książeczkę na rysunki. Wszystko co jest potrzebne do rozpoczęcia zabawy masz więc w komplecie. Wygodna podstawka na pisaki i slajdy pozwoli zachować porządek i mieć zawsze pod ręką niezbędne narzędzia do pracy.

PRZEGRÓDKI - Stolik posiada liczne przegródki, które doskonale sprawdzą się podczas malowania. Zapobiegnie to gubieniu mniejszych akcesoriów. Umieszczone w specjalnych przegródkach mazaki będą w zasięgu ręki, gdy pociecha będzie ich potrzebować.

W zestawie:

12 mazaków
3 slajdy z wzorami do rzutnika (1 kółeczko posiada 8 obrazków)
notes do malowania
rzutnik
projektor
ściereczka

Specyfikacja:

kolor: niebieski lub różowy
podświetlenie: tak
zasilanie: baterie: 3 x AA (brak w zestawie)
dźwięk: tak
ilość dysków ze slajdami: 3
ilość obrazków na slajdach: 24
wymiary: 37 x 22 x 29 cm
waga: 384 g
waga w opakowaniu: 587 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: