Szafka na buty 100cm różne kolory półka i szuflada NIKOLA 2KLDS klapy

Nowy produkt

Szafka na buty i na drobiazgi, która przyda się w każdym domu. Do dyspozycji mamy dwie uchylne klapy na obuwie. Pomieszczą one około 10 par butów. Jej szerokość wynosi 100cm, wysokość 85cm, a głębokość 30cm. W szafce zamontowano również wysuwaną szufladę na prowadnicach metalowych oraz półkę ukrytą za drzwiami. Występuje w czterech kolorach, wenge, biel alpejska, olcha śliwa oraz dąb sonoma. Zapakowana fabrycznie przez producenta i zabezpieczona na czas wysyłki.

Więcej szczegółów

Produkcja 14-30 dni


398.00 zł brutto

Opis

Szafka z szufladąTak
Wysokość mebla85cm
Głębokość mebla30cm
Typ kolorukolor matowy
Szerokość mebla100cm
Rodzaj szafkistojąca

Więcej informacji

Symbol 2KLDS oznacza, że szafa jest wyposażona w dwie uchylne klapy na obuwie, szufladę oraz półkę za drzwiami. Na realizację zamówienia należy łącznie z dostawą oczekiwać do 30 dni. Meble są produkowane na zamówienie na terenie polski. Czas oczekiwania zależy od ilości zamówień w fabryce.

Wymiary całkowite:

- wysokość szafy 85cm
- szerokość szafy 100cm
- głębokość szaf 30cm

Materiał:

Szafka wykonana z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Krawędzie są oklejone obrzeżem ABS, które charakteryzuje się odpornością na wilgoć oraz na ścieranie, a przy tym nie zawiera chloru i metali ciężkich. Uchwyty szafki i szuflady metalowe w kolorze satyna. Zawiasy metalowe GTV do regulacji. Za drzwiami w szafce znajduje się 1 półka. Szuflada na prowadnicach metalowych płynnie wyjeżdża na rolkach. Plecy szafki to płyta HDF o grubości 32mm łączone na środku plastikową listwą w kolorze mebla. Po ustawieniu kątów prostych należy je przybić do korpusu. Konstrukcja stoi na nóżkach 5mm typu ślizg. Całość skręcona na mimośrody i kołki bez kleju.

Montaż:

Szafkę wysyłamy w paczce do samodzielnego montażu. Każda szafka pakowana jest w fabryce. Elementy zostały zabezpieczone przed porysowanie specjalnymi przekładkami. Całość otacza twardy styropian, 5-cio warstwowy karton oraz boczne wzmocnienia z płyty HDF. W paczce znajduje się komplet okuć oraz instrukcja montażu. Czas montażu wynosi około 20-30 min.

Szafka na buty dostępna jest w kolorach matowych:

- biel alpejska
- wenge
- śliwa
- olcha
- dąb sonoma

5 Inne produkty w tej samej kategorii: