RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Alkomat AlcoFind Q7 Senso sensor elektrochemiczny pierwsza kalibracja GRATIS

Q7 Senso

Nowy produkt

Prezentujemy bardzo dokładny alkomat AlcoFind Q7 Senso. Jest to profesjonalny tester alkoholu, którego możesz być pewien. Spełnia najwyższe, rygorystyczne wymogi. Alkomat gwarantuje wiarygodne i bardzo dokładne wyniki pomiaru trzeźwości. Precyzyjne badanie wydychanego powietrza zapewnia nam czuły sensor elektrochemiczny. Użytkownik może być spokojny o wynik pomiaru, ponieważ nie zaburzą go żadne uboczne czynniki takie jak np. dym papierosowy czy past do zębów. I to właśnie dlatego alkomat AlcoFind Q7 Senso wyróżnia się na tle większości innych modeli.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


399.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Typ sensoraelektrochemiczny

Więcej informacji

Tak dokładny pomiar zawdzięcza przepływowemu czujnikowi powietrza, który reaguje wyłącznie na molekuły alkoholu. Pomiar w tym modelu trwa jedynie 15 sekund i można go szybko przeprowadzić w każdych okolicznościach, co przyda Ci się zwłaszcza wtedy, gdy zechcesz wyrywkowo sprawdzić trzeźwość pracownika. Wyniki, których zakres wynosi maksymalnie 5 promili z dokładnością do dwóch cyfr po przecinku. Wynik odczytasz na czytelnym, podświetlanym wyświetlaczu LCD. Wyjątkowa dokładność pomiaru to nie jedyne, co wyróżnia alkomat AlcoFind Q7 Senso. Również w przypadku kalibracji ma przewagę nad innymi testerami, ponieważ jest bardziej wydajny. Czujnik należy skalibrować dopiero po maksymalnie 500 wykonanych testach, a ich liczbę wskaże Ci licznik, w jaki wyposażono alkomat. Dodatkowo dźwiękowa sygnalizacja poinformuje Cię o stanie naładowania baterii, konieczności kalibracji oraz o błędnie przeprowadzonym pomiarze.

Bezpłatna pierwsza kalibracja

Oznacza to, że pierwsza kalibracja, w pierwszych 12 miesiącach od daty zakupu alkomatu jest bezpłatna! Wszystkie alkomaty, jako urządzenia pomiarowe, w trakcie normalnego użytkowania ulegają rozkalibrowaniu. Co jakiś czas, w zależności od modelu, częstotliwości i intensywności użytkowania, alkomat taki wymaga kalibracji serwisowej w specjalnie do tego przygotowanym serwisie. Koszt takiej usługi oscyluje w przedziale od 80 do 140 zł w zależności od modelu alkomatu i firmy przeprowadzającej taką kalibrację.

Kupując ten alkomat pierwszą kalibrację przeprowadzisz w naszym serwisie bezpłatnie!

Zawartość zestawu:

Alkomat AlcoFind Q7 Senso
Praktyczne etui na rzep i pasek na rękę
Ustniki wielokrotnego użytku - 6 sztuk
Baterie typ AAA alkaliczne - 2 sztuki
Instrukcja w języku polskim
Karta gwarancyjna

Dane techniczne:

Wymiary: 120 x 48 x 20 mm
Waga 96g z bateriami
Wyświetlacz LED 4-cyfrowy
Dokładny zakres pomiarowy 0,00 do 5,00 g/l
Wyniki podawane z dokładnością do setnych części promila (0,01)
Zaawansowany sensor elektrochemiczny
Temperatura pracy od +5 do +40 stopni C
Zasilanie: 2 x 1,5V bateria alkaliczna typ AAA (w zestawie)
Sygnalizacja rozładowania baterii
Pamięć 50 ostatnich wyników
Możliwość zmiany ustawień: jednostki pomiarowej, alarmu dźwiękowego, czasu i natężenia dmuchania

30 Inne produkty w tej samej kategorii: