RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pistolet pneumatyczny do przedmuchiwania 3 dysze złączka pneumatyczna

MAX-17320149

Producenta

Czyszczenie za pomocą sprężonego powietrza jest rozwiązaniem, które pomaga utrzymać w należytym stanie różnego rodzaju sprzęty mechaniczne oraz elektroniczne. Kupując ten pistolet na sprężone powietrze w zestawie otrzymasz trzy rodzaje dysz wylotowych. Dzięki nim łatwo i szybko usuniesz kurz, drobne zabrudzenia, a także wilgoć. Pistolet do przedmuchiwania sprawdzi się w warsztacie, garażu oraz domu. Pistolet podłącza się do systemu sprężania za pomocą szybkozłączki 1/4'' lub złączki pneumatycznej prostej do węża 8,8mm. Dysze pistoletu umożliwiają łatwe dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc i podzespołów.

Więcej szczegółów


12.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

KOMPLETNY ZESTAW – w skład kompletu wchodzi pistolet, 3 dysze wylotowe, a także złączka pneumatyczna oraz końcówka na szybkozłączkę, co sprawia, że zestaw można używać z różnego rodzaju urządzeniami kompresującymi.
3 DYSZE WYLOTOWE – każda z końcówek, przez którą wydostaje się powietrze, ma inną długość oraz średnicę otworu, co umożliwia szerokie zastosowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań.
METALOWY PISTOLET – pistolet posiada wyprofilowaną rękojeść, gwint wewnętrzny do montażu wymiennych dyszy wylotowych, gwint zewnętrzny do montażu końcówek doprowadzających sprężone powietrze oraz specjalny uchwyt, które umożliwia jego zawieszenie.
2 RODZAJE PODŁĄCZENIA – w komplecie dostarczane są końcówki umożliwiające podłączenie węża łączącego kompresor z pistoletem za pomocą szybkozłączki 1/4”, bądź przez bezpośrednie nasunięcie.

Każda z dyszy wylotowych posiada inną średnicę otworu oraz długość. Dzięki temu zestaw przystosowany jest do wykorzystywania w zróżnicowanych warunkach i pozwala na precyzyjne skierowanie strumienia sprężonego powietrza. Płynnie działający spust gwarantuje dokładne kontrolowanie pracy i pomaga zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom powierzchni bądź urządzeń, które mogłyby zostać spowodowane zbyt dużym ciśnieniem. Regularne czyszczenie sprzętu w warunkach gdzie występuje duże zapylenie wpływa na zwiększenie ich trwałości, zmniejsza awaryjność oraz występowanie korozji.

Specyfikacja:

Maksymalne ciśnienie: 4-6mbar
Wymiary pistoletu bez dysz (dł/wys): 9,5/14cm
Złączka na węża (średnica): 8,8mm
Końcówka na szybkozłączkę: 6,3mm (1/4”)
Waga zestawu: 192g
Waga z opakowaniem: 240g

Zawartość zestawu:

pistolet
3 dysze wylotowe
złączka pneumatyczna prosta do węża 8,8mm
końcówka szybkozłączka 1/4'

22 Inne produkty w tej samej kategorii: