RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Designerski hoker barowy do restauracji na plaży technorattanowy Jamaica Siesta 3 kolory

Nowy produkt

Wygodne krzesło barowe, hoker z oparciem wykonany z wodoodpornego materiału, w którego skład wchodzi żywica i włókno szklane. Połączenie tych dwóch tworzyw sprawia, że mebel nie ulegnie uszkodzeniu spowodowanemu warunkami atmosferycznymi. Materiał jest bowiem odporny na promieniowanie UV, a mianowicie kolorystyka nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Ponadto hoker z technorattanu nie jest wyposażony w metalowe elementy, dlatego ani krzesło, ani jego części nie ulegną rdzewieniu.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


289.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Mebel jest rekomendowany przez architektów i projektantów wnętrz jako wyposażenie balonu, tarasu basenu czy ogrodu. Może być sztaplowany. Certyfikowana wytrzymałość do 180 kg, Gwarancja 3 lata, Certyfikat TÜV i CATAS. Materiał to żywica wzmocniona włóknem szklanym.

Cechy produktu:

Waga: 4 kg
Materiał: z żywicy i włókna szklanego
Nr katalogowy: sztaplowany
Producent: SIESTA - Turcja

Hoker wykonany jest z wytrzymałego wodoodpornego materiału wykonanego z żywicy i włókna szklanego. Niemetalowe ramy nigdy nie rdzewieją. Materiał odporny na promieniowanie UV, który zapewnia że kolory nie blakną. Do użytku we wnętrzach i na zewnątrz.

27 Inne produkty w tej samej kategorii: