RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zabawkowy wózek sklepowy zakupowy do supermarketu dla dzieci na zakupy

M2061872

Nowy produkt

Poręczny mini koszyk na kółkach, wózek sklepowy przeznaczony do zabawy dla dzieci. Wózek sklepowy z uchwytem przyda się do wożenia zakupów, a także ulubionego misia, lalek i najcenniejszych dziecięcych skarbów. Włożone do niego maskotki będą mogły jeździć na wspólne wycieczki. Do wózka dołączony jest kluczyk do samodzielnego przykręcania i odkręcania śrubek przez dziecko. Taka zabawka gwarantuje kreatywne i wielokrotne użytkowanie. W zestawie znajdują się sztuczne warzywa i owoce. Są to dodatkowe akcesoria, które umożliwiają praktyczne wykorzystanie, a także zwiększają atrakcyjność i urozmaicają zabawę. Dzięki nim dzieci mogę bawić się w sklep, w dom lub w gotowanie. Ich żywe i soczyste kolory przyciągną uwagę dziecka i zachęcą do zabawy.

Więcej szczegółów


22.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 3 lat

Więcej informacji

W zestawie:

- wózek na zakupy
- klucz do przykręcania i odkręcania śrubek
- 16 produktów spożywczych (warzywa i owoce)

Zakupowy wózek możne być kolejną świetną zabawą w naśladowanie życia dorosłych. Zabawka nie tylko umożliwia ciekawe spędzenie czasu, ale również wpływa na rozwój intelektualny dziecka oraz wzrost jego umiejętności motoryczno-ruchowych. Prezentowany zestaw czyli wózek plus sztuczne owoce komplet jest lekki i poręczny. Praktyczny wózek wraz z kolorowymi artykułami spożywczymi to świetne dopełnienie zabawy dla małych kucharzy, którzy uwielbiają bawić się w dom, sklep czy gotowanie.

Dodatkowe akcesoria w postaci kolekcji imitacji warzyw i owoców oraz kluczyka do śrubek, umożliwiają praktyczne wykorzystanie zestawu, a także zwiększają atrakcyjność produktu. Zestaw znakomicie nadaje się do samodzielnej zabawy oraz z dorosłymi lub z innymi dziećmi w większym gronie. Jest przydatny w rozpoznawaniu nazw i kształtów, a także w nauce kolorów oraz liczenia. Produkt polecany jest do użytku domowego, a także jako wyposażenie przedszkoli oraz wszelkich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Zestaw idealnie sprawdzi się jako prezent, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Specyfikacja:

Kolor: różnorodny
Materiał: tworzywo sztuczne
Wiek: od 3 lat
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary (dł/szer/wys): 30/16/31cm
Waga zestawu: 300g
Waga z opakowaniem: 510g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: