RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Frezarka do paznokci frezy akcesoria do pedicure i manicure z wyposażeniem

Nowy produkt

Frezarka pozwala na szybkie, skuteczne ścieranie i polerowanie naturalnych paznokci, jak i sztucznych. Dzięki niej każda kobieta sama zadba o wygląd swoich paznokci bez dodatkowych nakładów finansowych i wizyt w salonie kosmetycznym. W zestawie poza frezarką oraz głowicą znajduje się pedał nożny, który pozwoli na wygodną obsługę, podstawka silikonowa umożliwiająca odłożenie głowicy w trakcie pracy, oraz uchwyt, który możemy zamocować z prawej lub lewej strony. W zależności od preferencji pozwoli on na stałe odłożenie głowicy po zakończonej pracy. Frezarka oraz pedał nożny pod spodem posiadają antypoślizgowe nakładki, które dodatkowo zabezpieczają przed przesuwaniem. Do całego kompletu dołączono aż 4 zestawy frezów. W górnej części frezarki znajduje się 6 otworów, które pozwolą na odłożenie np. najczęściej używanych frezów. Frezarka charakteryzuje się cichą oraz płynną pracą.

Więcej szczegółów


135.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

SKRACA CZAS WYKONANIA MANICURE / PEDICURE - stosując frezarkę czas wykonania manicure / pedicure jest krótszy nawet o połowę! Nie musisz odmaczać dłoni / stóp w acetonie, bądź piłować zwykłym pilniczkiem co po kilku miesiącach może negatywnie wpłynąć na stawy. Wystarczy, że zastosujesz frezarkę i użyjesz odpowiedniego frezu, a Twoja płytka nie będzie osłabiona od acetonu, czy też nadmiernego piłowania. Frezarka umożliwia również w szybki sposób skrócić przedłużone paznokcie. Rączka doskonale leży w dłoni, dodatkowo nie wibruje, dzięki czemu zapobiega zmęczeniu po dłuższym użytkowaniu, w dużym stopniu wpływa to również na jakość wykonywanej pracy.

2 TRYBY - urządzenie posiada możliwość sterowania zarówno pedałem jak w bazie. Wystarczy za pomocą przełącznika wybrać jeden z trybów (hand / foot). Sterowanie pedałem polega na włączeniu oraz wyłączeniu frezarki z wcześniej ustawionymi obrotami. Frezarka posiada również blokadę TWIST – LOCK, jest to najbezpieczniejszy oraz najszybszy sposób na wymianę frezów. Aby go zmienić należy przekręcić do samego końca w lewo, po założeniu nowego należy zakręcić frezarkę w prawo.

4 ZESTAWY FREZÓW - w zestawie znajduje się komplet 36 frezów diamentowych. Przeznaczone do usuwania lakieru hybrydowego, żelu lub akrylu, do usuwania skórek i szlifowania paznokci, czyszczenia paznokci od spodu itp. 12 frezów kamiennych do matowienia paznokci, piłowania, obrabiania skórek, skracania paznokci, szlifowania oraz wygładzenia skóry. 12 frezów filcowych którymi wypolerujesz płytkę paznokcia naturalnego, a także sztucznego. Są niezbędne do wykonywania profesjonalnego manicure, a także pedicure. Frez filcowy nada płytce paznokcia efekt szkła. Dodatkowo do kompletu dołączono 106 kapturków, które gwarantują 100% higienę podczas wykonywania zabiegów.

Frezarka do paznokci frezy akcesoria do pedicure i manicure hybrydy żele
 
Specyfikacja:

Kolor: czarny, biały, czerwony
Moc: 65W
Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
Maksymalna ilość obrotów: 35.000/min
średnica frezu: 2,35mm – standardowa
Możliwość zmiany obrotu kierunku: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Wymiary (dł/szer/wys): 17/15/10cm
Długość przewodu: 100cm
Waga frezarki: 625g
Waga zestawu: 1,4kg
Waga z opakowaniem: 1,44kg

Zestaw zawiera:
 
- frezarka wraz z przewodem zasilającym
- głowica
- pedał nożny
- silikonowa podstawka
- uchwyt do mocowania
- zestaw 6 frezów diamentowych wraz z kapturkami
- zestaw 12 frezów kamiennych
- zestaw 30 frezów diamentowych
- zestaw 12 frezów filcowych
- 100 kapturków

30 Inne produkty w tej samej kategorii: