RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mata masująca grzejąca na siedzenie do domu i samochodu Medivon 5 stref masażu

CF2602W

Nowy produkt

Mata Medivon CF-2602W sprawdzi się u osób żyjących w ciągłym stresie. Gdy odczuwasz bóle pleców i kręgosłupa, górnych partii nóg kiedy masz problem z właściwym krążeniem krwi lub z zasypianiem. Masażer pleców z funkcją podgrzewania model CF-2602W to jedyny produkt no polskim rynku odznaczający się precyzją wykonania, łatwością obsługi oraz elegancją. Marka Medivon specjalizuje się w produktach do masażu najwyższej jakości na niemieckiej licencji. Masaż wibracyjny wprowadza całe ciało w miarowe drgania, które pobudzają krążenie krwi, poprawiając tym samym ukrwienie całego organizmu.

Więcej szczegółów


139.00 zł brutto

-30.00 zł

169.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie12 i 230V

Więcej informacji

Dodatkowa funkcja podgrzewania wzmaga poczucie komfortu i relaksu, a jest ono szczególnie korzystne dla napięcia mięśni gdyż rozluźnia całe ciało i działa kojąco, wspomagając działanie masażu. Dzięki ergonomicznym kształtom i wykonaniu z elastycznych materiałów dopasowuje się do każdego fotela w domu i w samochodzie. Mata jest odporna na ścieranie. Szczególnie polecana dla kierowców wyjeżdżających w długie trasy. Dzięki macie unikniesz drętwienia nóg czy bólu pleców. Mata jest ultra cienka dzięki czemu nie musisz zmieniać położenia fotela w samochodzie. Zasilana jest z samochodowej zapalniczki.

Ból pleców
Jest najpowszechniej występującą przypadłością. Już co drugi Polak deklaruje, że cierpi z powodu bólu pleców, z tym że co siódmy przewlekle. Częste stosowanie masaży to jedna z form terapii bólów pleców.

Przewlekłe napięcie mięśni
To choroba przewlekła należąca do schorzeń reumatycznych, objawia się bólami ograniczającymi ruchomość, zmęczeniem, problemami ze snem. Skutkiem przewlekłego napięcia mięśni są intensywne i długotrwałe bóle, a także nieprawidłowa postawa ciała. Chorobę leczy się poprzez stosowanie masaży i ćwiczeń ruchowych.

Skurcze mięśni
Skurcze mięśni występuję niemal u każdego i w różnych sytuacjach. Ból jaki im towarzyszy jest silny co jest związane z faktem, że mięsień kurczy się z dużą siłą.

Zanik mięśni i utrata ich siły
Zanik mięśni jest wynikiem uszkodzenia ich połączeń nerwowych lub zaopatrzenia w krew. Najczęściej powodem jest ich długie nieużywanie, np. w przypadku przewlekłych, długo trwających chorób lub spowodowane urazem. Czasem zdarza się, że przyczyną bywa choroba samych mięśni.

Bóle mięśni i stawów
To choroba przewlekła o charakterze reumatologicznym. Objawia się uczuciem wyczerpania, zesztywnienia rano oraz bólami mięśni i kości w całym ciele. Są to często wędrujące dolegliwości, przenoszące się z jednego stawu lub mięśnia na inny.

Łatwa w obsłudze
Naszeqo masażera możesz używać wszędzie gdzie chcesz, np. w domu, biurze, a nawet w samochodzie. Dzięki temu zapewnisz sobie relaks i poczucie zdrowia.

5 Głowic Wibracyjnych
Głowice są tak rozmieszczone aby obejmowały różne strefy masażu szyja, plecy, biodra, uda. Mata posiada pięć programów masażu, jest to masaż pulsujący, klepanie, wałkowanie, ugniatanie oraz automatyczny. Dodatkowo posiada funkcję podgrzewania. Sterowanie odbywa się za pomocy wygodnego pilota z polskimi opisami. Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel sterowania sprawi, że już przy pierwszym użyciu zafundujesz sobie masaż, po którym poczujesz się znakomicie.

Masaż wibracyjny
Pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit oraz ma pozytywny wpływ na metabolizm.

Poprzez wspomaganie krążenia pod wpływem wibracji uzyskujemy:

- przyśpiesza nasz metabolizm
- obniża się napięcie mięśniowe
- zwalczamy bezsenność, stres i złe samopoczucie
- rozluźnia i poprawia samo poczucie

W zestawie:

- masażer pleców Medivon CF-2602w
- zasilacz sieciowy 230V
- zasilacz samochodowy 12V
- instrukcja obsługi
- gwarancja 3 lata

19 Inne produkty w tej samej kategorii: