RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Radio z nawigacją ACS dedykowane do BMW X1 E84 wbudowane DVD V-CD DVR PiP Bluetooth

Nowy produkt

Dedykowane radio samochodowe z DVD i nawigacją GPS do samochodów osobowych BMW X1 E84. Nawigacja GPS wyposażona została w odblokowany system Windows lub Android pozwalający na instalację na nośniku SD dowolnej mapy działającej pod tą wersją systemu. Wbudowany odtwarzacz DVD obsługuje większość popularnych dekoderów audio, video oraz plików graficznych, a także pozwala na zapisanie w wewnętrznej pamięci stacji ACS obrazów płyt CD, tzw. wirtualnych napędów, które będą odtwarzane jak normalne CD z wbudowanego dysku twardego.

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie


3,699.00 zł brutto

  • Android
  • Windows

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Marka samochodu BMW

Więcej informacji

Wzmacniacz pozwala na podłączenie głośników o dużej mocy bez konieczności wstawiania instalacji audio z wzmacniaczem. Wbudowany moduł GPS opiera się na odblokowanym systemie operacyjnym pozwalającym na instalację na karcie pamięci dowolnego systemu map nawigacji zgodnego z właśnie tym systemem. Tuner radiowy odbiera sygnał w pasmach FM i AM, a dodatkowy system RDS (Radio Data System) dostarcza wszelkich informacji na temat stacji radiowej.

Radio dedykowane do: Radio dedykowane BMW X1 E84 od 2009r. w górę.

Z pilotem i portem USB- AUX pasujące w miejsce fabrycznego otworu. Dodatkowo stacja ACS-8219 wyświetla informacje: o otwartych drzwiach, czujniki cofania – wyświetla skrętną linie pomocniczą po przekręceniu kierownicy, temperatura zewnętrzna, informacje o średniej prędkości, spalonych L/KM, ilość możliwych do przejechania KM na obecnym stanie paliwa.

Wszystkie parametry oraz funkcje przedstawione są na załączonych zdjęciach.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: