RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wentylator na USB biurkowy i do samochodu włącznik 5V

MAX-16402

Nowy produkt

Wydajny wentylator pod USB na nóżkach, biurkowy do postawienia. Przyda Ci się do domu i samochodu. Wystarczy podłączyć zasilanie z USB komputera lub ładowarki telefonicznej. Szeroki rozstaw nóżek zapewnia wiatrakowi stabilność i komfort użytkowania. Wentylator posiada 4 diody czerwone sygnalizujące pracę, które znajdują się na głowicy, przy łopatkach wentylatora. Łopatki wentylatora są szerokie, dzięki czemu używanie wentylatora jest wyjątkowo skuteczne. Doskonale chłodzi zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


10.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Wentylator można obrócić aż o 360 stopni, a to kolejna jego zaleta. Sam wiatrak jest cichy i mocno wieje dając wspaniałą ulgę i orzeźwienie podczas upałów. Abu go zamontować nie potrzebujesz narzędzi, ponieważ wystarczy podstawić go na biurku, przypiąć do zagłówka w aucie, położyć na desce rozdzielczej. Nie musimy wyciągać kabla z gniazda w celu wyłączenia urządzenia. Przełącznik włącz wyłącz umieszczony został z tyłu wiatraka.

Specyfikacja:

- Wbudowany wyłącznik 0/1
- Szerokość całego wentylatora: 15 cm
- Możliwość obrótu o 360 stopni
- Moc 2,5 W (+/- 0,25W)
- Napięcie 5V

11 Inne produkty w tej samej kategorii: