RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Pompka elektryczna Sidewinder akumulator 12V i 230V Bestway 62083 Zobacz większe

Pompka elektryczna Sidewinder akumulator 12V i 230V Bestway 62083

Bestway 62083

Nowy produkt

Pompka, która ma 3 sposoby zasilania, możemy podłączyć ją pod 12V w samochodzie, pod 220V w domu oraz korzystać z niej bez dostępu do prądu ponieważ posiada wbudowane akumulatory. Do tego można je odpowiednio wcześniej naładować przy pomocy zasilania 12 V lub 230 V i nie martwić się o jej działanie później. Szybka i wydajna pompka elektryczna, akumulatorowa. Dzięki niej napompujesz swoje dmuchane artykuły. Pompka jest uniwersalna i pasuje do każdego produktu dmuchanego. Dołączone w zestawie końcówki umożliwiają pompowanie np. basenów, materacy, artykułów plażowych i pontonów.

Więcej szczegółów


96.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wbudowany akumulatorTak
Do gniazda zapalniczkiTak
Zasilanie12 i 230V

Więcej informacji

Pompka elektryczna znacznie skraca czas potrzebny do napompowania produktu, który chcemy użyć. Nie musimy tracić sił i czasu, aby nadmuchać pływającego aligatora bo już po chwili możemy wskakiwać do kąpieliska. Zaletą modelu jest funkcja wypompowania powietrza, co bardzo się przydaje po zakończeniu korzystania z dmuchanego produktu. Będzie można szybko przygotować go do przechowywania i złożyć w taki sposób, aby zajmował jak najmniej miejsca. Pompka elektryczna Bestway posiada także elastyczny przewód ułatwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Dane techniczne:

Zasilanie: 12 V / 220 - 240 V
Zasilanie bateryjne: 4 x 1500mA (akumulatorki w zestawie)
Moc: 55 W
Waga: 0,50 kg
Ilość końcówek: 3
Podłączenie: bezpośrednie
Certyfikaty: EMC/E-mark

2 Inne produkty w tej samej kategorii: