RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Nakładki na szprychy rower motor zestaw na 2 koła 80 sztuk

Nowy produkt

Nakładki na szprychy to zestaw osłon wykonanych z tworzywa sztucznego, które można w prosty i łatwy sposób zamontować na kołach bez użycia dodatkowych narzędzi ani wyciągania szprych. Tworzą niezwykły, elegancki wygląd koła. Nakładki wystarczy skrócić do odpowiedniej długości, tak by pasowały do szprych rowerka. Ich wyjściowa długość to 30cm, co sprawia, że pasują do kół o średnicy do 28”, a w przypadku konieczności zamontowania na mniejsze koła, można dociąć je do wymaganego rozmiaru. Aby je zamontować, należy delikatnie rozszerzyć końcówkę nakładki i wsunąć ją na szprychę. Konstrukcja osłony sprawi, że samoistnie się zaciśnie i dopasuje do grubości szprychy.

Więcej szczegółów


13.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Nakładki na szprychy można myć razem z pojazdem bez konieczności ich demontowania. Wykonane są z tworzywa barwionego w masie więc nie ma ryzyka, że mogą utracić swój kolor nawet podczas używania myjek ciśnieniowych. Poza funkcją dekoracyjną, nakładki stanowią też element podnoszący bezpieczeństwo. Ich wyrazisty kolor zdecydowanie przyciąga uwagę, co wpływa na widoczność pojazdu na drodze. Zestaw składa się z 80 elementów w jednym kolorze. Wystarczy to na montaż na obu kołach rowerów bądź motocykli ze standardową liczbą szprych.

EFEKTOWNY WYGLĄD – wyrazista barwa przyciąga uwagę i natychmiast rzuca się w oczy, a przez to podkreśla wygląd i charakter pojazdu oraz osoby nim kierującej.
ZESTAW NA 2 KOŁA – w zestawie znajduje się 80 sztuk, co pozwoli na zamontowanie na wszystkich szprychach w obu kołach roweru bądź motocykla.
ŁATWY MONTAŻ – wystarczy delikatnie rozgiąć zwiniętą w rulon zakładkę i nasunąć ją na całej długości na szprychę.
PROSTE DOPASOWANIE – nakładki wykonane są z materiału, który można łatwo docinać w zależności od długości szprych.

Specyfikacja:

Wymiary 1 sztuki (dł/szer): 30/0,5-0,6cm
Średnica wewnętrzna: ~0,5-0,4cm
Ilość sztuk w zestawie: 80
Waga zestawu: 260g
Kolor do wyboru: pomarańczowy, niebieski, żółty, czerwony

29 Inne produkty w tej samej kategorii: