RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Blender kielichowy Adler AD 4076 do smoothie kruszenia lodu mocne ostrza

AD 4076

Producenta

Blender kielichowy Adler AD 4076 to urządzenie do szybkiego rozdrabniania i mieszania produktów spożywczych.

Więcej szczegółów


129,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Blender kielichowy Adler AD 4076 do smoothie kruszenia lodu mocne ostrza. Posiada 2 poziomy prędkości, umożliwiające blendowanie z różną intensywnością. Dodatkowo dostępna jest funkcja Pulse, która czasowo zwiększa obroty, co przydaje się w przypadku gęstszych składników. Urządzenie umożliwia kruszenia lodu. Blender został wyposażony w szklany, łatwy w myciu dzbanek i wytrzymałe ostrze ze stali szlachetnej. Wysoka jakość wykonania blendera zapewni nam jego użytkowanie przez lata. Szklany dzbanek o pojemności 1,5 litra to pewność, że cała rodzina będzie mogła poczęstować się pysznym smoothie, a i dla gości nie zabraknie smakowitego koktajlu. Decydując się na szklany blender macie Państwo pewność, że przygotowywane w nim drinki czy zupy nie zmienią smaku!

Dane techniczne:

- szklany dzbanek 1,5L
- ostrza ze stali nierdzewnej
- funkcja kruszenia lodu
- funkcja pulsacyjna
- 2 ustawienia prędkości
- moc 500W
- moc maksymalna 1000W
- zasilanie 220-240 V 50/60 Hz
- 22000 obrotów na minutę


Ostrza ze stali nierdzewnej poradzą sobie z każdym składnikiem, nawet lodem bez obaw, że dojdzie do jakiegoś uszkodzenia. Blokada bezpieczeństwa utrzyma kielich w miejscu i nie musimy się martwić, że cała zawartość blendera znajdzie się na kuchennym stole. Urządzenie jest też proste w czyszczeniu. Wystarczy umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń kielich i ostrza, a korpus wytrzeć wilgotną szmatką.

24 Inne produkty w tej samej kategorii: