RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duża lodówka pływająca do basenu 49 litrów 88 x 77 cm Bestway 43191

Bestway 43191

Nowy produkt

Przedstawiamy kolejne idealne rozwiązanie do wszelkich basenów! Duża, pływająca lodówka prawie jak pływający barek umili czas spędzony w wodzie wszystkim użytkownikom. Gorące promienie słońca, ciepła woda w basenie i ulubione, zimne napoje dla wszystkich. Lodówka do basenu firmy Bestway posiada spore wymiary 88 x 77 cm i pojemność 49 litrów. Dzięki nim, pomieści zimne butelki, puszki oraz lód, który będzie chłodził całość. Zamiast lodu możemy użyć wcześniej zamrożonych wkładów mrożących. Dmuchana lodówka zamykana jest na rzep. Na swojej platformie oprócz komory głównej znajdują się 4 miejsca na napoje otwarte. Dzięki nim możesz ukoić pragnienie i odstawić napój na później.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


32.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Miejsce na napój Tak
Uchwyty do trzymania Tak

Więcej informacji

Nasz dmuchany barek został uzupełniony o sześć wygodnych miejsc na napoje już otwarte. W każdym momencie możemy podpłynąć, napić się i odstawić napój na miejsce. Przy pomocy wytrzymałych uchwytów możesz przyciągnąć ją do siebie albo łatwo przenieść w inne miejsce. Platforma jest wykonana z mocnego tworzywa PVC odpornego na działanie chemii basenowej. Składa się z trzech niezależnych komór powietrznych, co poprawia jej stabilność na wodzie. Wyobraźmy sobie wyjazd nad jezioro lub obóz i lodówkę zaczepioną w wodzie obok naszego stanowiska! W razie uszkodzenia powierzchni dmuchanej, załączamy do zestawu łatkę naprawczą.

Cechy produktu:

- duża dmuchana lodówka, barek
- duża pojemność 49 litrów
- zapięcie na rzep
- 2 solidne uchwyty
- 4 uchwyty na otwarte napoje
- ciekawa kolorystyka i design
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Wymiary: 88 x 77 cm
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,27 mm
Waga: 1,4 kg
Pojemność: 49 L
Łatka naprawcza w zestawie: tak

30 Inne produkty w tej samej kategorii: