RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kabel przewód długość 3 metry HDMI-HDMI 2.0 4K miedź HD 48bit oplot

MAX-21309112

Nowy produkt

Złącze HDMI jest interfejsem wykorzystywanym w celu przesyłu nieskompresowanego sygnału cyfrowego audio i video. Jeden Kabel HDMI-HDMI pozwala zatem na jednoczesne przysyłanie cyfrowego obrazu oraz dźwięku z dekodera do TV bez strat w jakości. Przewód HDMI 2,0 4K z Ethernet obsługuje rozdzielczość 4k, czyli 4096 x 2160 przy 60 Hz. Maksymalna głębia koloru wynosi tu 48-bit, a szerokość pasma sygnału to 600 MHz. Dzięki tym parametrom przewód HDMI-HDMI jest chętnie wybierany nawet przez najbardziej wymagających użytkowników. Z przewodem HDMI 2,0 4K z Ethernet uzyskamy krystalicznie czysty dźwięk i jednocześnie najwyższą głębię kolorów, bez najmniejszych strat w jakości. Długość tego przewodu wynosi 3 metry.

Więcej szczegółów


15.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Długość przewodu3 metry
Końcówka przewoduHDMI - HDMI

Więcej informacji

Korzystanie z przewodu HDMI-HDMI zmniejsza ilość przewodów, które łączą urządzenia multimedialne. W jednym przewodzie prześlemy obraz i dźwięk. Przewód HDMI 2,0 4K z Ethernet wykonany jest z miedzi o bardzo wysokim stopniu czystości. Posiada obustronne filtry oraz potrójnie ekranowany kanał zwrotny AUDIO.

WTYKI POKRYTE ZŁOTEM - wtyki pokryte są 24-karatowym złotem, dzięki czemu ich żywotność jest większa niż w standardowych typach wtyków.

WYSOKA KOMPATYBILNOŚĆ - przewód pasuje do aktualnych i poprzednich wersji HDMI. Będzie pasować do wszystkich urządzeń, które są wyposażone w standard HDMI.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - kabel będzie przydatny do przesyłania obrazu i dźwięku w telewizorach LCD, telewizorach LED i PLAZMA, a ponadto w Blu-ray, dekoderach, nagrywarkach, konsolach PLAYSTATION i XBOX, projektorach, monitorach cyfrowych, DVD i innych urządzeniach z wejściem HDMI.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRZESYŁU - kabel pozwala na przesył cyfrowy bez najmniejszych strat w jakości dźwięku i kolorów. Jest odporny na zakłócenia zewnętrzne. Doskonale nadaje się również do jakość Full HD i Ultra HD. Najwyższa głębia kolorów i krystalicznie czysty dźwięk przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Specyfikacja:

Wersja HDMI: 2.0 4K z ETHERNET
Maksymalna rozdzielczość: 4096 x 2160 p60. Format 4k
Maksymalna głębia kolorów: 48 bit
Maksymalna szerokość pasma sygnału: 600 MHz
Filtr: standard 2.0
Materiał: 99,9% miedź
Zwrotny kanał audio: tak
Kanał ETHERNET: tak
Piny: HDMI – 19 pinów (HDMI A - HDMI A)
Długość przewodu: 3 metry
Waga: 250g

Kabel Przewód HDMI-HDMI 2.0 4K Miedź HD 48bit

30 Inne produkty w tej samej kategorii: